Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

Kategorijos

Price
Price 1€ - 16

@Instagram

Geriausios paakių kaukės

Paakių kaukės D'AII 60vnt
15.70€ Be PVM: 15.70€

Paakių kaukės D'All Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų ..

Į krepšelį
Paakių kaukės Replenish 60vnt
15.70€ Be PVM: 15.70€

Paakių kaukės Replenish Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų t..

Į krepšelį
Paakių kaukės Pink 60vnt
15.70€ Be PVM: 15.70€

Paakių kaukės Pink Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų o..

Į krepšelį
Paakių kaukės Gold 60vnt
15.70€ Be PVM: 15.70€

Paakių kaukės Gold Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų o..

Į krepšelį
Paakių kaukės Green 60vnt
15.70€ Be PVM: 15.70€

Paakių kaukės Green Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų ..

Į krepšelį
Paakių kaukės Red 60vnt
15.70€ Be PVM: 15.70€

Paakių kaukės Red Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų od..

Į krepšelį
Paakių kaukės Black
1.50€ Be PVM: 1.50€

Paakių kaukės Black Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų ..

Į krepšelį
Paakių kaukės Gold
1.50€ Be PVM: 1.50€

Paakių kaukės Gold Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų o..

Į krepšelį
Paakių kaukės Pink
1.50€ Be PVM: 1.50€

Paakių kaukės Pink Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų o..

Į krepšelį
Paakių kaukės White
1.50€ Be PVM: 1.50€

Paakių kaukės White Stangrina, Drėkina, Apsaugo nuo drėgmės praradimo, Energizuoja. Tinka visų tipų ..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Jei manote, kad jūsų odos priežiūra atitinka visus reikalavimus tik todėl, kad kasdien naudojate apsauginį kremą nuo saulės, tris kartus per savaitę atliekate odos šveitimą ir niekada nesinaudojate drėkinamuoju kremu, praleidžiate vieną svarbią sritį - akis čia dažnai naudojama paakių kaukė, apie jas ir aptarsime. Tiesiog pasikliaudami ledu aplink akių voką arba šaltais agurko griežinėliais ir žaliosios arbatos maišeliais, pusę dienos galėsite nuvalyti pavargusias akis.

Akių priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir bet kurios kitos jūsų odos srities, jei ne svarbesnė, ir nors naktinis akių kremas yra gera idėja, vieną-du kartus per savaitę turite skirti šiai vietai šiek tiek daugiau dėmesio. Šios akių zonai skirta paakių kaukė gali būti maža vonelė su kremu ar geliu arba silikoninis lakštas, pritaikytas akims - pastarasis variantas yra populiaresnis. Tačiau ar jos tikrai veikia? Ar jos padės visam laikui panaikinti tamsius ratilus?

Kas yra paakių kaukė?

Paakių kaukės - tai specialios priemonės, kurių sudėtyje yra visi veido kaukėse esantys ingredientai, taip pat papildomas maitinimas ir drėkinimas plonesnei odai po akimis. Jos sukurtos taip, kad odos priežiūros ingredientai į šią jautrią sritį patektų efektyviau nei kremai, nes dėl viršuje esančios akių kaukės medžiagos serumas / kremas / koncentruota esencija išgaruoja lėčiau.

Šiuo metu rinkoje populiariausios akių kaukės yra lakštinės kaukės ir hidrogelio kaukės, kurios abi yra prisotintos unikalaus koncentruoto serumo, kuris naudojimo metu įsigeria į jūsų po akimis. Tačiau hidrogelinės paakiųkaukės gali išlaikyti daugiau drėgmės nei medvilninės kaukės ir yra žinomos kaip veiksmingiau į odą perduodančios svarbiausias šviesinančias ir senėjimą stabdančias medžiagas.

Kaip efektyviai paakių kaukės padeda spręsti odos po akimis priežiūros problemas?

Akių kaukės yra puikus būdas suteikti reikiamų ingredientų po akimis. Naujos rinkoje esančios akių kaukės yra greitos, veiksmingos ir iš karto duoda puikių rezultatų. Paprastai jos padeda greitai pakelti nuotaiką, tačiau, norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, reikėtų jas naudoti kartu su odos priežiūros procedūromis, skirtomis odos šviesinimui ar senėjimui mažinti, kad rezultatai būtų ilgalaikiai.


Ar paakių kaukės gali padėti akimirksniu sumažinti tamsius ratilus ir raukšles?

Daugelis žmonių mano, kad jei pasirinksite geros kokybės paakių kaukę ir naudosite ją savaitę ar dvi, pamatysite ryškų tamsių ratilų ir akių maišelių pokytį. Nors paakių kaukės tinka namų priežiūrai, jos negali pakeisti klinikoje atliekamų procedūrų, o norėdami pamatyti ryškų skirtumą, turėtumėte apsilankyti pas odos gydytoją ir nustatyti tinkamą jūsų problemos gydymą, o tada jį papildyti paakių kaukėmis arba serumais priežiūrai. Kitas dalykas, kurį reikia prisiminti, yra tai, kad tai, jog naudojate naują paakių kaukę, nereiškia, kad pakeisite savo namų priežiūros produktus ar nustatytą odos priežiūros rutiną, kurią turite ir kuri jums gerai veikia.

Į kokias sudedamąsias dalis reikėtų atkreipti dėmesį paakių kaukėse?

Turėtumėte ieškoti bet kokių odos priežiūros ingredientų, griežtai atsižvelgdami į savo odos tipą ir rūpesčius. Jei jūsų rūpestis - tamsūs ratilai, ieškokite šviesinančių ingredientų, pavyzdžiui, niacinamido, idebenono, glikolio, vitamino C, juodųjų perlų ekstrakto ir kt. Jei norite kovoti su senėjimu, smulkiomis raukšlelėmis ir paburkusiomis akimis, ieškokite vitamino C, idebenono, aukso dulkių, retinolio ir kt. Pavargusioms akims drėkinti ieškokite gerų drėkinamųjų ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, alavijas, žalioji arbata, kolagenas ir kt. Populiariausios rinkoje kaukės, kuriose yra šių ingredientų:

Kokias procedūras galima naudoti klinikoje, kad būtų išspręstos problemos po akimis?

Nors paakių kaukės yra puiki namų priežiūros priemonė, nesitikėčiau, kad jos duos stebuklingų rezultatų. Kad pamatytumėte ryškų skirtumą, turėtumėte rinktis klinikines procedūras, pavyzdžiui, lazerinį pašviesinimą, mezoterapiją ir kt. tamsiems ratilams šalinti, ir odos stangrinimo technologijas, pavyzdžiui, ultragarsą ar plazmą odai stangrinti ir akių maišeliams mažinti, kad pamatytumėte idealius ilgalaikius rezultatus jei ieškoto geros produkcijos galite rinktis pas mus.