Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

@Instagram

Geriausias vaškas depiliacijai

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Ar esate pasirengę išbandyti plaukų šalinimą namuose čia bus apatariamas vaškas depiliacijai ir patarimai padės išvengti sužeidimų ir infekcijų – kitiap tariant jums reikia naudoti tinkamą vašką depiliacijai . Kūno plaukeliai – tai kiekvieno pasirinkimas...

Vis dėlto kartais dėl kokių nors priežasčių norite juos pašalinti - sprendimas priklauso nuo jūsų. Galite griebtis skustuvo, bet jei norite, kad rezultatai išliktų kelias savaites be ražienų, geriausia rinktis vašką depiliacijai. Jei esate "pasidaryk pats" tipo žmogus, mėgstantis taupyti pinigus ir minutes, galite atsisakyti salono ir rinktis depiliaciją namuose. Tačiau norint išvengti sužeidimų ar infekcijos, reikia imtis saugos priemonių. Štai kaip saugiai ir su kaupu atlikti depiliaciją vašku namuose.

Kodėl vaškas depiliacijai geras pasirinkimas?

Vašku plaukai pašalinami iki folikulo, t. y. plaukai išraunami su šaknimis, todėl mikrobai gali patekti į atsivėrusius plaukų folikulus. Daugeliu atvejų vašku taip pat pašalinamas viršutinis sausų, negyvų odos ląstelių sluoksnis, todėl oda tampa lygesnė, bet ir labiau pažeidžiama. O įkaitintas vaškas gali nudeginti. Paprastai tariant, daug kas gali būti negerai.


Odos šveitimas - Likus dienai ar dviem iki depiliacijos vašku, švelniai nušveiskite odą švelniu šveitikliu, šepetėliu, rankšluosčiu ar luoba, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, supančias plaukų folikulus. Šveitimas padeda atpalaiduoti įaugusius plaukelius ir pagerina depiliacijos vašku rezultatus. Tik įsitikinkite, kad elgiatės švelniai - jei šveitėte per stipriai, galite sudirginti odą, o tai nėra ideali sąlyga depiliacijai vašku. Švari oda - Vaškavimo seansą visada pradėkite nuo šviežiai nuplautos odos. Nušveiskite odą švelniu muilu, kad pašalintumėte mikrobus, prakaitą, aliejų, makiažą, purvą ar kitus likučius. Dėl nešvarumų padidėja tikimybė, kad atsiras infekuotų iškilimų, o riebi oda ir plaukai gali trukdyti vaškui prilipti.

Sausa oda - Vaškai depiliacijai neprilips ir prie drėgnų plaukų. Todėl kruopščiai nusausinkite vietą švariu rankšluosčiu. Taip pat įberkite šiek tiek talko miltelių. Pudra gali padėti sugerti drėgmę, jei prakaituojate nuo karščio ar drėgmės arba jei nervinatės dėl depiliacijos vašku. Ji taip pat padeda apsaugoti odą baisaus traukimo metu. Tink tinkamas vaškai depiliacijai tiks šiai odai ir nesukels problemų. Jei reikia, pirmiausia nukirpkite plaukus - Nors plaukai turi būti maži, kad galėtumėte juos naudoti vašką depiliacijai, per ilgi plaukai gali apsunkinti depiliaciją vašku ir padaryti ją skausmingesnę. Plaukus kirpkite naudodami švarų asmeninės priežiūros įrankį, pavyzdžiui, elektroninį kirptuvą arba saugias žirkles.

Laikykitės šios geriausios neskausmingo depiliacijos vašku praktikos

Patikrinkite vaško depiliacijos temperatūrą. Ant išorinės riešo dalies užklijavę nedidelį pleistrą galite įvertinti, ar įkaitęs vaškas nėra per karštas, kad galėtumėte tęsti procedūrą. Jis turėtų būti karštas, bet pakenčiamas. Tepkite vašką plaukų augimo kryptimi.

Nesvarbu, ar naudojate vašką su juostelėmis, ar vašką be juostelių, visada tepkite vašką ant odos pagal plaukelių augimo kryptį. Juosteles tepkite ta pačia kryptimi. Niekada dvigubai nemerkite aplikatoriaus į vaško indą. Taip išvengsite bakterijų patekimo į vašką. Traukite priešinga kryptimi. Vadovaukitės konkrečiomis konkrečiam vaškui skirtomis instrukcijomis. Kai kuriems vaškams sukietėti reikia laiko, o kitus galima traukti beveik iš karto. Kai būsite pasiruošę traukti, viena ranka laikykite odą įtemptą, šiek tiek traukdami ją plaukelių augimo kryptimi. Tada kita ranka vienu greitu ir staigiu judesiu nuplėškite juostelę arba vašką priešinga kryptimi, tinkamai parinktas vaškas depiliacijai padės atlikti viską greitai ir sklandžiai galite, priemonių pažėti ir pamus parduotuvėje internete. Palengvinkite traukimo skausmą. Kad sumažintumėte dilgčiojimą, greitai traukdami giliai įkvėpkite ir iškvėpkite.

Tuomet uždėkite ranką ant ką tik vašku nuvalytos odos, kad ji nurimtų. Jei esate linkę į vaško depiliacijos skausmą, likus maždaug 30 minučių iki depiliacijos vašku galite naudoti lidokaino produktus.