Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

Kategorijos

Price
Price 35€ - 128

@Instagram

Frezos nagams

Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui max 20,000RPM balta
35.10€ Be PVM: 35.10€

Šiuolaikinė elektrinė nagų freza. Didelis galingumas užtikrina komfortišką darbo kokybę. Lengvai val..

Į krepšelį
Nagų freza pakraunama manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM juoda
78.70€ Be PVM: 78.70€

Šiuolaikinė pakraunama elektrinė nagų freza. Didelis galingumas užtikrina komfortišką darbo kokybę. ..

Į krepšelį
Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LCD
84.70€ Be PVM: 84.70€

Šiuolaikinė elektrinė nagų freza su LCD ekranu. Didelis galingumas užtikrina komfortišką darbo kokyb..

Į krepšelį
Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM balta Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM balta Išparduota
Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM balta
66.60€ Be PVM: 66.60€

Šiuolaikinė elektrinė nagų freza. Didelis galingumas užtikrina komfortišką darbo kokybę. Lengvai val..

Išparduota
Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui 35,000RPM pilka Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui 35,000RPM pilka Išparduota
Nagų freza manikiūrui ir pedikiūrui 35,000RPM pilka
127.10€ Be PVM: 127.10€

Šiuolaikinė elektrinė nagų freza, su jautriu liečiamais mygtukaism , maksimaliam patogumui naudojant..

Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED
89.00€ Be PVM: 89.00€

Šiuolaikinė daugiafunkcinė elektrinė nagų freza, nagų UV LED lempa, dulkių surinkėjas su LED ekranu...

Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Galinga Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Galinga Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Galinga
109.00€ Be PVM: 109.00€

Šiuolaikinė galinga daugiafunkcinė elektrinė nagų freza, nagų UV LED lempa, dulkių surinkėjas su LED..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Elektrinės nagų dildės frezos nagams yra aukštųjų technologijų gaminiai, kuriuos rasite bet kuriame grožio salone ar profesionalioje nagų parduotuvėje. Nors prieš tai reikia šiek tiek pasimokyti ir imtis saugumo priemonių, jomis naudotis nėra labai sudėtinga, todėl nesunkiai galite pasiimti vieną jų namo ir pasidaryti profesionalų manikiūrą. Svarbu išmokti saugiai naudotis elektriniu nagų grąžtu, pavyzdžiui ir išvengti baisių nelaimingų atsitikimų!

Išmokite saugiai ir teisingai naudotis freza nagams

Tačiau prieš naudodamiesi nagų freza norėtumėte būti tikri, kad gerai suprantate, kaip ji veikia, ypač jei jį išbandote pirmą kartą. Ir jums įdomu, kiek saugios yra elektrinės nagų frezos. Turite žinoti, kaip saugiai naudotis šiomis greitaeigėmis galingomis frezomis, kad nepažeistumėte savęs ar savo nagų. Juk kiek kartų girdėjote siaubingų istorijų apie nelaimes ir matėte YouTube filmukų apie nelaimingus atsitikimus, su neteisinngu naudojimu? Perskaitę visus svarbius saugos instrukcijos patarimus ir nustatę elektrinę nagų dildę frezą nagams, galite gana lengvai išmokti ją naudoti savo nagams. Pasipraktikavusi galėsite be jokių problemų sukurti puikiai atrodančius nagų piešinius.

Didžiausios galios populiarioms procedūroms:

- gelinio lako šalinimas - 40 vatų. - manikiūras - 40 vatų. - dirbtinių nagų priauginimas ir korekcija - 65 vatai. - pedikiūras - nuo 65 iki 100 vatų. Didžiausios populiarių procedūrų apsukos: - Gelinio lako šalinimas - iki 35 000 aps/min. - manikiūrui - 25 000 aps/min. - dirbtinių nagų priauginimas ir korekcija - iki 35 000 aps/min. - pedikiūras - iki 45 000 aps/min.

Pasirinkite frezą su maža vibracija

Dažniausiai elektrine nagų frezą naudositės ilgesnį laiką, kol tvarkysite visus rankų ir kojų pirštų nagus. Todėl norite būti tikri, kad grąžtas suksis ir nevibruos, kol jį naudosite. Vibracija gali pakenkti ne tik jūsų nagams, bet ir rankos, kurioje laikote įrangą, riešui.

Svarbus dalykas sprendžiant, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią elektrinę nagų frezą, atsižvelkite į tai, kokio pobūdžio darbus atliksite , ir kaip dažnai ją naudosite.

Verta rinktis geresnės kokybės antgalį Jei ketinate reguliariai naudoti nagų dildę šeimai ir draugams, tuomet jums tikrai reikia atkreipti dėmesį į geresnės kokybės dilde - pigūs įrankiai nėra geras pasirinkimas! Geriausi elektriniai nagų dildžių gręžtuvai gali prisitaikyti prie daugumos standartinių dydžių dildžių, į tai turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami. Taip žinosite, kad galėsite stabiliai kontroliuoti nagų dildės plotą ir nereikės prisitaikyti prie per didelio ar per mažo dydžio. Apskritai, štai svarbiausi veiksniai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami tinkamą elektrinę nagų frezą: Gręžtuvai turi būti pritaikyti standartiniams dydžiams. Gręžimo antgaliai neturėtų per daug vibruoti. Grąžtas turėtų būti pakankamai galingas, kad jį būtų galima naudoti ilgai. Gręžtuvui turėtų būti suteikiama garantija arba bent jau techninė pagalba.

Keli frezos nagams minusai

Jei pjaustytuvas bus silpnesnis, negalėsime taip greitai aptarnauti kliento, nes, esant tokiam pat antgalio spaudimui į nagą, pjaustytuvo rankena sustos - pjaustytuvui neužteks galios. Jei freza nagams galingesnė, nei reikia sudėtingiausiai procedūrai, tuomet galios perteklius liks per didelis: jo niekur nepanaudosime, nes kliento nesužeisime. Todėl verta pagalvoti, kokiam darbui frezavimo įrenginį perkame, kad nepirktume nereikalingų vatų.

Patarimai prieš atliekant nagų procedūras

Įsitikinkite, kad higieniškai išvalėte Tikriausiai atrodo, kad reguliariai valyti frezos antgalius yra vargas, tačiau patikėkite, švarių įrankių higiena yra puikus įprotis, kurį reikia praktikuoti mokantis naudotis nagų frezas. Kiekvieną kartą naudodamiesi freza nagams antgaliais prieš ir po naudojimo būtinai juos dezinfekuokite.

Naudokite dantų šepetėlį susikaupusioms šiukšlėms ir nešvarumams pašalinti Nešvarumus nuo grąžto nušveiskite nedideliu šepetėliu - dantų šepetėlis yra puikus pasirinkimas tokioje situacijoje! Tada dalis nuplaukite vandeniu su muilu. Jei šiukšlėse yra nagų lako, grąžto antgalius galite net kelioms minutėms pamirkyti acetone.

Būtinai išdžiovinkite visas dalis! Prieš naudodami būtinai išdžiovinkite ir dezinfekuokite kiekvieną detalę. Prieš įdedant atgal, jos turi būti visiškai sausos. Pabandykite visas pjūklo dalis sudėti į atskirą indą, kad jos neliestų kitų nešvarių daiktų ir kad visada žinotumėte, kur jos yra.Naudokitės šiais patarimais ir jūsų ateities freza nagams bus pasirinkimas ilgam laikui.