Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 
Price
Price 5€ - 11

@Instagram

Plaukų šepečiai ir šukos plaukams

Šukų rinkinys 2vnt
8.20€ Be PVM: 8.20€

Plauku modeliavimo rinkinys sudarytas iš dviejų šukų..

Į krepšelį
Šukų rinkinys 3vnt
5.40€ Be PVM: 5.40€

Plauku modeliavimo rinkinys sudarytas iš trijų šukų..

Į krepšelį
Plaukų šepetys su galvos masažu
10.90€ Be PVM: 10.90€

Šis plaukų šepetys tinka visų tipų plaukams . Jis gali būti naudojamas, su drėgnais arba sausais pla..

Į krepšelį
Plaukų šepetys džiovinimui su šerno šereliais Plaukų šepetys džiovinimui su šerno šereliais Išparduota
Plaukų šepetys džiovinimui su šerno šereliais
9.70€ Be PVM: 9.70€

Plaukų šepetys idealiai tinkantis plauku džiovinimui su šerno šereliais, turintis net 110 išlietų la..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Pasirinkus tinkamai plaukų šepetys ir tinkamai jį naudojant, gali būti labai svarbu, kad jūsų plaukai atrodytų tobulai. Rinkoje yra tiek daug įvairių šepečių, bet ar žinote, kokį šepečį naudoti? Ar naudojate jums tinkamą šepetį?

Tinkamo plaukų šepečio paieška kai kuriems gali atrodyti nereikalinga užduotis, bet kadangi tai yra viena iš grožio priemonių, kurią turėtumėte naudoti kiekvieną dieną, šis pakeitimas gali būti viena didžiausių paslaugų, kurias kada nors padarysite savo plaukams. Naudodami geriausią šepetį, tinkantį jūsų plaukų tipui, plaukus ne tik iššukuosite, bet ir mažiau lūžinėsite, išvengsite blogų plaukų dienų ir sukursite puikią šukuoseną (nereikės plaukų garbanojimo lazdelės).

Tai gali atrodyti gana paprasta, tačiau rasti tinkamiausią šepetėlį gali būti gana sudėtinga užduotis - juk yra iš ko rinktis! Žinoma, kaip ir makiažo šepetėlių arsenale, jums tikrai reikės ne vieno plaukų šepetėlio. Nesvarbu, ar norite išryškinti natūralias bangas, išnarplioti užsispyrusius mazgus, ar pasiekti geriausią šukuoseną, peržvelkite mūsų plaukų šepečių vadovą, kuris padės išsiaiškinti, koks šepetys atitinka jūsų plaukų poreikius. Pažadame, kad daugiau niekada nebeįvertinsite plaukų šepečio galios

Mentelinis plaukų šepetys

Įprastas šepetys žinomas dėl gebėjimo greitai ir patogiai iššukuoti plaukus. Jo plokščias, platus, stačiakampis paviršius ne tik leidžia šepečiui judėti kartu su jūsų valdymu, bet ir užtikrina itin sklandų rezultatą, nepažeisdamas natūralaus banguotų ir garbanotų plaukų modelio. Jei norite, kad plaukai būtų tiesūs, plaukus paruoškite menteliniu šepečiu, o po to naudokite tiesintuvą. Atminkite, kad menteliniai šepečiai gaminami su skirtingų tipų šereliais. Tankiems plaukams rinkitės šepetį su tvirtesniais šereliais, pavyzdžiui, nailoniniais ir sintetiniais, kurie gali sklandžiai perbraukti tekstūrinius plaukus.

Plaukų šepetys besiveliantiems plaukams

Atminkite, kad menteliniai šepečiai gaminami su skirtingų tipų šereliais. Tankiems plaukams rinkitės šepetį su tvirtesniais šereliais, pavyzdžiui, nailoniniais ir sintetiniais, kurie gali sklandžiai perbraukti tekstūrinius plaukus.

Vidutinio storio ir stori plaukai

Turėdami tinkamą apvalų šepetį ir daug praktikos bei daug jėgos viršutinėje kūno dalyje, galite namuose susikurti salono stiliaus šukuoseną. Paprastai apvalūs šepečiai gaminami su metaliniu arba ikoniniu cilindru, kuris įkaista, kai yra naudojamas su džiovintuvu (veikia panašiai kaip garbanojimo lazdelė).

Apvalusis šepetys padeda sutramdyti garbanojimąsi ir suteikia plaukams pageidaujamą žvilgesį. Jei turite plonus arba normalius plaukus, nerekomenduojame naudoti apvalaus šepečio su metaliniu arba joniniu cilindru, nes jis gali stipriai pažeisti karščiu ir taip silpnus plaukų galiukus. Vietoj to siūlome rinktis švelnesnį, pavyzdžiui, mišrių šerių arba natūralių šernų apvalų šepetį. Apvalūs šepetėliai gali būti ne tik įvairių šerių, bet ir įvairių dydžių. Renkantis apvalaus šepečio dydį reikia atsižvelgti į du dalykus: plaukų ilgį ir norimų sukurti garbanų ar bangų dydį. Apvalūs šepečiai idealiai tinka plaukams suteikti apimties ir kūno formos. Tokį šepetį norite naudoti džiovindami plaukus.

Plaukų šukavimo nauda

Galbūt greitai griebsitės plaukų šepečio, kai pasirodys įkyrus plaukas, tačiau plaukų iššukavimas yra tik pusė plaukų šukavimo naudos. Plaukai paprastai šukuojami dėl dviejų priežasčių: Norint iššukuoti plaukus arba šukuoti, kad jie blizgėtų ir būtų sveiki". "Riebalų liaukos gamina riebalus galvos odai ir plaukams tepti, o šepečiu iššukavimas yra geras būdas paskirstyti natūralius aliejus per plaukus iki pat galiukų, todėl plaukai po šukavimo blizga. Jūsų šaknys netgi mažiau riebaluosis ir jums nereikės naudoti tiek daug sauso šampūno. Be to, per dieną netenkame vidutiniškai 100 plaukų, todėl plaukų šukavimas šepečiu yra geras būdas pašalinti atsilaisvinusius plaukus

Kas atsitinka, jei per daug naudojate plaukų šėpetį

Sunku patikėti, kad šepetys gali būti per daug šukuojamas, nes jis teikia įspūdingą naudą, kad tai ypač aktualu, kai naudojamas plastikinis šepetys arba šukuojama per stipriai. Per stiprus plaukų šukavimas gali sukelti trintį ir pažeisti plauko kutikulę dar vadinamą išoriniu sruogos sluoksniu, o tai, savo ruožtu, lemia plaukų lūžinėjimą ir galiukų skilinėjimą. Jei plaukai jautrūs dėl cheminių paslaugų, jie jau bus porėti ir pažeisti, todėl šukuojant patartina būti itin atsargiems.

Natūraliai plonus ir silpnus plaukus reikia šukuoti atsargiai