Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

@Instagram

Elektriniai dantų šepetėliai

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Elektrinio dantų šepetėlio privalumai

Elektrinio dantų šepetėlis ir jo šereliai vibruoja arba sukasi, kad padėtų pašalinti nuo dantų ir dantenų susikaupusias apnašas. Vibracija leidžia atlikti daugiau mikro judesių kiekvieną kartą, kai dantų šepetėliu braukiate per dantis.

Efektyviau šalina apnašas Tyrimų apžvalga parodė, kad apskritai elektriniai dantų šepetėliai sumažina daugiau apnašų ir dantenų uždegimo nei rankiniai dantų šepetėliai. Po trijų mėnesių naudojimo apnašų sumažėjo 21 procentu, o gingivito - 11 procentų. Elektriniai dantų šepetėliai, atrodo, veikia geriau nei tik vibruojantys dantų šepetėliai.

Lengviau žmonėms, turintiems ribotą judrumą Elektriniai dantų šepetėliai didžiąją dalį darbo atlieka už jus. Jie gali būti naudingi riboto judrumo žmonėms. Elektriniame dantų šepetėlyje įmontuotas laikmatis gali padėti valyti dantis pakankamai ilgai, kad būtų pakankamai pašalintos dantų ir dantenų apnašos.

Praktiškiau Kai ateina laikas keisti dantų šepetėlį, daugeliu atvejų reikia pakeisti tik elektrinio dantų šepetėlio galvutę, todėl tai gali būti mažiau nuostolinga nei išmesti visą rankinį dantų šepetėlį. Tačiau jei naudojate vienkartinį elektrinį dantų šepetėlį, atėjus laikui jį teks visiškai pakeisti.

Gali pagerinti jūsų dėmesio sutelkimą valantis šepetėliu Bent viename tyrime nustatyta, kad žmonės buvo labiau susikaupę, kai dantis valėsi elektriniu dantų šepetėliu. Tai pagerino bendrą žmonių patirtį valant dantis ir potencialiai gali pagerinti jūsų dantų valymo kokybę.

Elektrinis dantų šepetėlis gali pagerinti ortodontinius aparatus turinčių žmonių burnos sveikatą Viename tyrime nustatyta, kad elektrinis dantų šepetėlis būna ypač naudingas žmonėms, turintiems ortodontinių aparatų, pavyzdžiui, breketų, nes jie palengvina dantų valymą. Tarp žmonių su ortodontiniais aparatais, kurių burnos sveikata jau buvo gera, apnašų kiekis buvo maždaug toks pat, nepriklausomai nuo to, ar jie naudojo elektrinį dantų šepetėlį, ar ne. Tačiau jei jums sunku valyti burną gydantis ortodontiniais aparatais, elektrinis dantų šepetėlis gali pagerinti jūsų burnos sveikatą.

Pramoga vaikams Ne visiems vaikams įdomu valytis dantis. Jei elektrinis dantų šepetėlis labiau sudomina jūsų vaiką, jis gali padėti pasiekti gerą burnos valymą ir suformuoti sveikus įpročius.

Saugus dantenoms Tinkamai naudojamas elektrinis dantų šepetėlis neturėtų pakenkti dantenoms ar emaliui, o atvirkščiai - skatinti bendrą burnos sveikatą.

Elektrinio dantų šepetėlio trūkumai

Elektriniai dantų šepetėliai yra brangesni už rankinius. Naujos keičiamos šepetėlių galvutės paprastai būna supakuotos po kelias ir kainuoja nepigiai. Rasti tinkamas pakaitines šepetėlių galvutes taip pat ne visada lengva ir patogu, nes ne visose parduotuvėse jų yra, o vietinėse parduotuvėse gali nebūti tinkamo prekės ženklo. Jų galite įsigyti internetu, tačiau tai nėra patogu visiems, be to, tai nėra puikus pasirinkimas, jei naujos galvutės reikia iš karto. Galite kaupti atsargas ir turėti jų tiek, kad užtektų metams ar ilgiau, tačiau tai padidina pradines išlaidas.

Elektriniai dantų šepetėliai naudojimas

Dviejų tyrimų, atliktų tarp senjorų, metu elektriniai dantų šepetėliai nepašalino daugiau apnašų nei rankiniai dantų šepetėliai.

Tai nereiškia, kad elektriniai dantų šepetėliai neveikia, tačiau tai gali reikšti, kad jie neverti papildomų išlaidų. Į kištukinį lizdą jungiamos versijos gali būti netinkamas pasirinkimas, jei keliaujate pasaulio mastu, nes tokiais atvejais jums reikės atsarginio kelioninio dantų šepetėlio. Nors dėl elektrinių dantų šepetėlių gali susidaryti mažiau atliekų, nes jiems reikia elektros energijos arba baterijų, jie yra mažiau ekologiški nei rankiniai.

Ne visiems patinka ir vibravimo pojūtis. Be to, elektriniai dantų šepetėliai sukelia šiek tiek didesnį seilių judėjimą burnoje, o tai gali kelti nepatogumų.

Išvados

Tiek elektrinis dantų šepetėlis, tiek rankinis dantų šepetėlis veiksmingai valo dantis, jei naudojate tinkamą techniką ir valote pakankamai ilgai. Apskritai, elektriniu dantų šepetėliu gali būti lengviau valyti dantis, todėl geriau pašalinamos apnašos. Jei turite klausimų, koks dantų šepetėlis jums labiausiai tinka, pasitarkite su stomatologu.