Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

@Instagram

Lūpų kaukės

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Lūpos išsausėja greičiau nei likusi oda, todėl drėkinimas yra svarbiausia priemonė, kad lūpos būtų apsaugotos. Lūpų oda yra tokia plona ir jautri, kad tiesiog negali toleruoti kai kurių produktų, kuriuos naudojame likusiai veido daliai, - sako dermatologai . Lūpų kaukė gali būti labai veiksminga, kad per naktį pagydytų jautrią mūsų lūpų odą. Norint rasti tik geriausias lūpų kaukes, kurios tikrai veikia sausas ir įtrūkusias lūpas, mūsų dimoda.lt grožio laboratorija rekomenduoja ieškoti lūpų kaukių, kurių sudėtyje yra minkštinamųjų ir okliuzinių medžiagų.

Lūpų kaukė ir jos privalumai

Lūpų kaukė veikia lygiai taip pat, kaip lakštinės - veido kaukės, kurias naudojame veido odos priežiūrai, kad sudrėkintume odą. Lūpų kaukės drėkina lūpas, taip pat suteikia lūpoms maitinimo ir elastingumo, kurio joms dažnai reikia. Lūpų kaukė yra gera, kai joje yra vitamino C ir kitų antioksidantų, kurie gali padėti mūsų lūpoms atsigauti nuo sausumo ir šiurkštumo, o vietoj to padaryti jas glotnias ir elastingas. Lūpų kaukė paprastai gaminamos iš tiršto hidrogelio ir prisotintos serumo. Ji yra tokios pat formos kaip mūsų lūpos, tik didesnė, be to, viduryje turi skylutę. Skylutė lūpų kaukėje yra tik tam, kad galėtumėte kvėpuoti per burną. Norėdami visapusiškai pasinaudoti kaukės kokybe, turite atsigulti ir pailsėti, kol užsidėsite lūpų kaukę.

lūpų kaukes sudėtis

Skirtingas lūpų kaukes sudaro skirtingi ingredientai, todėl jas siūloma naudoti skirtingu metu, kad jos būtų visapusiškai naudingos. Daugumą lūpų kaukių reikia tepti prieš einant miegoti, kad pabustumėte lygesnėmis, minkštesnėmis ir putlesnėmis lūpomis. Geros lūpų kaukės sudėtyje yra visų reikiamų vitaminų, mineralų ir kitų grožio maistinių medžiagų, įskaitant hialurono rūgštį, vitaminą C, vitaminą E, kolageną ir gliceriną. Kai kurie lūpų kaukės privalumai, kurie netgi gali padėti įvertinti lūpų kaukės kokybę, yra šie: drėkina lūpas Išlygina lūpas minkština lūpas drėkina lūpas

Lūpų kaukę galite naudoti du kartus per savaitę, kad pamatytumėte teigiamus rezultatus.


Ar lūpų kaukė iš tikrųjųveikia?

Dauguma lūpų kaukių žada drėkinti lūpas, o tai išlygins lūpų odą ir jos atrodys putlesnės. Į daugelį lūpų kaukių taip pat dedama kolageno. Kai kurie prekių ženklai netgi teigia, kad reguliariai naudojant jų kaukes lūpos bus putlesnės ilgą laiką.

Pirmasis teiginys - drėkinimas - paprastai yra gana tikslus. Kaip ir įprastos kaukės, lūpų kaukė padeda drėkinti lūpas (ir odą aplink lūpas), nes į jūsų lūpas įmaišo vitaminų, mineralų ir kitų gerųjų medžiagų. Daugelyje lūpų kaukių naudojami tie patys ingredientai, kuriuos naudojame kituose drėkinamuosiuose odos priežiūros produktuose, pavyzdžiui, hialurono rūgštis, vitaminas C, vitaminas E ir glicerinas.

Kaip naudoti lūpų kaukę ?

Nors kaukės atrodo paprastos, bet betkuris kaukės mėgėjas žino, kad yra labai svarbių patarimų prieš ir po, taip pat patarimų, kaip jas naudoti.

Pirmiausia norisi nuspręsti, kokią lūpų kaukę pasirinkti. Taip pat norėsite patikrinti ingredientų etiketes, kad įsitikintumėte, jog renkatės natūralų produktą, kuriame nėra jokių galimai dirginančių ingredientų (ypač jei žinote, kad esate alergiški). Dauguma lūpų kaukių yra didesnės nei vidutinio žmogaus lūpos, tačiau galite rinktis didesnę kaukę, jei bandote atkreipti dėmesį į sausą odą lūpų srityje arba jei tiesiog turite didesnes lūpas nei vidutinis žmogus (jums pasisekė!).

Žinoma, pirmiausia visada perskaitykite visas instrukcijas, pridedamas prie lūpų kaukės, kurią nusprendėte naudoti. Geriausia, jei instrukcijose sužinosite, kiek laiko palikti kaukę, taip pat gausite papildomų patarimų, kaip pasiruošti kaukės naudojimui ir kaip ją prižiūrėti po jos naudojimo. Daugelyje lūpų kaukių taip pat siūloma prieš naudojant kaukę nušveisti lūpas, ką aš taip pat rekomenduoju!