Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 
Price
Price 24€ - 31

@Instagram

Manikiūro, pedikiūro įrankių rinkiniai

Manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, 15 vnt
30.30€ Be PVM: 30.30€

Aukštos kokybės nerūdijančio plieno manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, aštrūs bei ilgaamžiški ..

Į krepšelį
Manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, 15 vnt spalvotas
30.30€ Be PVM: 30.30€

Aukštos kokybės spalvotas nerūdijančio plieno manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, aštrūs bei il..

Į krepšelį
Manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, 18 vnt
Išpardavimas
Manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, 18 vnt
42.40€24.20€ Be PVM: 24.20€

Aukštos kokybės nerūdijančio plieno manikiūro ir pedikiūro įrankių rinkinys, aštrūs bei ilgaamžiški ..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Būtini manikiuro įrankiai

Pateikiame jums manikiūro įrankius, patarimus ir būdus.

Nagų kirpimo mašinėlė Nagų kirpiklis arba nagų žirklės yra pats pagrindinis manikiūro įrankis, kurio reikia manikiūrui ar pedikiūrui. Jūsų nagai yra bakterijų veisykla ir viena nešvariausių kūno dalių. Retkarčiais juos kirpti svarbu, jei norite išsaugoti bendrą sveikatą. Geriausia juos visada laikyti trumpai, nes tai padeda išvengti ligų plitimo.

Kaip naudoti nagų kirpimo mašinėlę namuose? Nagams kirpti galite naudoti nagų kirpimo mašinėlę / žnyples arba nagų žirklutes. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad įrankis yra švarus. Uždėkite nagą tarp nagų kirpimo peiliukų, įsitikinkite, kad neliečiate odos. Nenukirpkite per daug, nes taip galite apnuoginti jautrią nago vagelės dalį ir sukelti infekcijas.

Profesionalų patarimas: Po dušo nagai būna minkštesni, todėl tai tinkamas laikas juos kirpti.

Manikiūro įrankiai odelės stūmiklis

Odelės reikalauja ypatingos priežiūros, kad jos netaptų sausos ir nelūžinėtų. Nagų odelių stūmikliu odelę nuo nagų stumkite atgal ir tolyn. Jei jūsų oda kieta ir kieta, geriausia naudoti plieninį odelių stūmiklį. Jei jūsų odelės minkštos, naudokite medinį.

Kaip naudoti odelių stūmiklį?

Niekada nekirpkite odelių, tik stumkite jas atgal ir būkite švelnūs! Jei atsitiktų taip, kad perpjautumėte ploną gleivinę nago dugnelio apačioje, tai sukeltų infekciją. Šaukštelio galu stumkite ją atgal, tai labai paprasta. Aštresniuoju galu stumkite odeles kampučiuose. Būkite kuo švelnesni.

Profesionalų patarimas: Geras laikas tvarkyti šią sritį iškart po dušo, nes tada oda būna minkšta ir labai lengva atstumti odelių perteklių. Tai taip pat padeda išvengti bet kokių pažeidimų ar susižalojimų proceso metu.

Kutikulų skustuvas Odelės naikiklis - tai įrankis, kuris naudojamas norint susidoroti su kabančiais nagais, kietomis odelėmis ir sausa oda aplink nagus. Juo galima labai tiksliai pasiekti ankštas vietas ir nukirpti erzinančius įaugusius nagus. Juo taip pat galima subtiliai pašalinti nepageidaujamus minkštuosius audinius aplink nagus.

Kaip naudoti odelių skustuvą? Kai odelių odeles atstumsite atgal, metas naudoti odelių gnybtuvą. Jei aplink nagų vagelę yra mažyčių odos ar odelių gabalėlių, šiuo įrankiu švelniai nukirpkite negražią odą. Judesiu į viršų pakelkite šią negyvą odą aukštyn ir nuo nago.

Profesionalų patarimas: Po to, kai odeles išstumdysite ir apkirpsite, naudokite rankų kremą arba losjoną, kad sudrėkintumėte. Visada įsitikinkite, kad prieš ir po naudojimo dezinfekuojate odelių kirpimo mašinėlę. Laikykite ją sausoje vietoje, kad nerūdytų.

Kodėl manikiūras ir pedikiūras yra svarbūs?

Jūsų rankos ir pėdos kasdien susiduria su metu nešvarumais ir atšiauriomis oro sąlygomis, galbūt labiau nei kitos kūno dalys (išskyrus veidą), todėl yra labiau pažeidžiamos. Tai reiškia, kad jose susikaupia daugybė nešvarumų ir purvo, o vien plovimo niekada nepakanka.

Štai kur manikiūras ir pedikiūras. Manikiūras ir pedikiūras padeda nušveisti odą ir pašalinti pėdų nuospaudas. Jie padeda palaikyti švarius ir tvarkingus nagus, o tai padeda išvengti grybelinių infekcijų. Nagų priežiūra apsaugo juos nuo lūžinėjimo ar skausmingo skilinėjimo visam tam reikia naudoti manikiūro įrankius tai taip pat apsaugo nuo sausų odelių, kabančių nagų ir pažeistos odos. Manikiūro ir pedikiūro atliekamas masažas padeda suaktyvinti kraujotaką, todėl metams bėgant ant rankų nesusidaro raukšlių, be to, pašalinamas bet koks patinimas, tirpimas ar skausmas.

Tai puiki priemonė nuo streso.

Argi tai ne solidūs privalumai? Gera žinia ta, kad norint pasinaudoti manikiūro ir pedikiūro privalumais, nebūtina skubėti į saloną (nebent norite). Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų ar laiko ir rasti būdą, kaip atlikti šį darbą namuose, palengvinsime jūsų gyvenimą, pateikdami išsamų straipsnį apie reikalingas priemones, jų naudojimo būdus ir visą kitą džiazą.

Kodėl reikia prižiūrėti nagus

Jūsų nagai yra tarsi brangakmeniai, nenaudokite jų kaip įrankių. Pateikiame jums priežastis, kodėl turėtumėte ypač rūpintis savo nagais.

Pirmo įspūdžio kūrimas:

Bendraudami dažniausiai naudojame rankų gestus ir judesius, nes jie pagerina bendravimą ir padeda lengviau paaiškinti savo mintis. Štai kodėl, kai prisistatote ar ką nors aiškinate, nenorite, kad dėmesys nuo jūsų nukryptų į netvarkingas rankas ar kojas. Nulūžęs ar nusitrynęs nagas dažnai sukelia baisų pirmąjį įspūdį. Gražiai sutvarkytos rankos gali padėti palikti gražų pirmąjį įspūdį, kurio siekiate.

Tinkama higiena

Į tinkamą rankų higieną įeina kruopštus pirštų nagų, kuriuose gali būti nešvarumų ir mikrobų, valymas ir kirpimas. Gera nagų priežiūra yra svarbi, kad nagai būtų apsaugoti nuo bet kokių nešvarumų, lūžinėjimo ar pažeidimų.

Kad išvengtumėte grybelinės infekcijos

Nagų problemos yra pagrindinės sveikatos būklės, pavyzdžiui, infekcijos visame organizme, simptomai. Nagai padeda apsaugoti rankų ir kojų pirštus, taigi ir bendrą sveikatą, todėl juos būtina tinkamai prižiūrėti. Norint išvengti bet kokios infekcijos, nagus reikia laikyti švarius ir sausus ,naudokitės manikiūro įrankiais ir šių problem nebus.