Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

@Instagram

Žvakės namams

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Žvakės namams puikiai papildo bet kurį kambarį bet kokia proga. Kruopščiai parinkus ir išdėliojus žvakes, bet kokiai erdvei galima suteikti išskirtinumo. Pasirūpinkite, kad žvakės būtų saugomos nuo skersvėjų, nes tai sutrumpins jų degimo laiką. Degimo trukmė labai priklauso nuo pasirinktos žvakės. Ilgiausiai dega 3 dagčių stulpinės žvakės; šios rūšies žvakės gali degti iki 650 valandų. Žvakių būna beveik neribotų formų ir dydžių, tačiau dauguma žvakių skirstomos į septynias dideles kategorijas.

Namų žvakės tipai

Stulpinės žvakės: dažniausiai naudojamos kaip ekspozicijos dalis ir ilgai dega. Šių tipų žvakės gali būti kelių pėdų aukščio.

Votivinės žvakės: tai mažesnės stulpinių žvakių versijos, kurių degimo laikas trumpesnis. Tačiau jos yra gerokai pigesnės ir paprastai labiau tinka kasdieniam naudojimui.

Arbatinės žvakės: leidžia pasitelkti fantaziją naudojant gražius laikiklius.Šios žvakės dažnai naudojamos kaip plūduriuojančios žvakės arba kaip stalo ekspozicijos dalis, kai trūksta vietos.

Rutulinės žvakės: jos pačios savaime gali būti eksponuojamos ir yra puikus centrinis ekspozicijos elementas; galima įsigyti įvairių dydžių ir degimo trukmės žvakių.

Plūduriuojančios žvakės: specialiai sukurtos naudoti vandenyje. Kadangi šio tipo žvakės dažnai naudojamos vonios kambaryje, jų paprastai galima įsigyti įvairesnių kvapų. Degimo laikas trumpas, o esmė atmosfera ir atsipalaidavimas.

Kūginės žvakės: tai žvakių tipai, apie kuriuos paprastai pagalvojame, kai užsimenama apie žvakes. Kūgio formos žvakės dažniausiai matomos išdėstytos grupėmis po tris, panašios į šakutės formą; tai puiki centrinė bet kurio valgomojo stalo detalė puikiai tinka namams.

Avarinės žvakės: nepamirškime avarinių žvakių, skirtų neplanuotiems elektros energijos tiekimo sutrikimams.

Žvakės namams jų skirtumai

Žvakės bet kuriam kambariui gali suteikti papildomo matmens. Maišydami ir derindami skirtingas žvakes galite sukurti unikalų ir stebuklingą reginį kiekvienai progai. Žinoma, tam tikruose kambariuose tinka skirtingų tipų ekspozicijos.

Virtuvės žvakės namams

Tiesa, apie žvakes virtuvėje galvojama ne visada. Tačiau kruopščiai išdėstytos žvakės iš tiesų gali suteikti virtuvei papildomo matmens. Pastatykite žvakes tamsiame kampe, kad praskaidrintumėte nuobodžią vietą. Stulpinės žvakės ant aukštų žvakidžių puikiai tinka viduramžių stiliaus virtuvėje. valgomojo stalas su žvakėmis namams. Žvakės valgomajame sukuria didingumo ir intymumo pojūtį; paprasta, bet veiksminga! Naudokite kūgines žvakes 3 laikikliuose kaip centrinį valgomojo stalo akcentą. Jei stalas ypač ilgas, apsvarstykite galimybę pastatyti 2 ar daugiau žvakių žvakidžių, kad sukurtumėte kelis dėmesio taškus. Permatomas dubuo su plaukiojančiomis žvakėmis apskrito valgomojo stalo centre gali suteikti puikų ramybės pojūtį. Kambario kampuose pastatykite stulpinių žvakių grupes (geriausia, jei jos būtų bent trijų skirtingų aukščių), kad atitrauktumėte dėmesį nuo valgomojo stalo ir taip sukurtumėte didesnį intymumo jausmą.

Žvakės namuose – svetainėje

Priklausomai nuo svetainės stiliaus, žvakės namams gali suteikti šviesos, puošnumo, ramybės ar atmosferos. Pastatykite žvakių aplink židinį, kad sukurtumėte šiltą jaukumo jausmą, nesukeldami rūpesčių dėl ugnies uždegimo ar valymo. Židinio apvadui papuošti naudokite porą žvakių, kad išlaikytumėte simetriją. Žvakių rinkinys, išdėstytas ant dekoratyvaus padėklo, gali būti patrauklus bet kurios svetainės priedas. Šį padėklą galima perstumdyti, kad būtų maksimaliai išnaudota natūrali šviesa. Vietoj tradicinių elektrinių šviestuvų galima naudoti stacionarius sieninius žvakidžius, kad būtų sukurta papildoma atmosfera. Tačiau turėkite omenyje, kad šių žvakidžių priežiūra gali pareikalauti daug laiko. Patartina kambaryje turėti bent vieną elektrinę lemputę, kad būtų galima ją panaudoti nenumatytiems atvejams.

Miegamasis su žvakėm

Žvakės miegamajame yra itin seksualios! Sukurkite puikią romantišką atmosferą, pasirinkę mažas kvapnias žvakes. Žvakių išdėstymas miegamajame yra labai asmeniškas. Apšvietimą sumažinkite iki minimumo, todėl apsvarstykite galimybę keliose vietose naudoti mažesnes arbatines ar apvalias žvakes, o ne vieną didelę kompoziciją. Būkite labai atsargūs, kad žvakės būtų laikomos atokiau nuo patalynės, nes tai kelia gaisro pavojų. Naudodami ant sienos tvirtinamus žvakidžių laikiklius užtikrinsite saugumą ir kartu išlaikysite seksualią atmosferą.

Spalvų ir kvapų naudojimas

Vienas iš pagrindinių žvakių namams, kaip dekoratyvinio aksesuaro, naudojimo privalumų yra tai, kad jos būna įvairių spalvų ir kvapų. Derinkite įvairius kvapus ir spalvas, kad jūsų kompozicija būtų ypatinga jums ir jūsų namams.