Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

Kategorijos

Price
Price 7€ - 34

@Instagram

Namų dekoracijos

Minimalistinio stiliaus abstraktaus mąstytojo statula
33.90€ Be PVM: 33.90€

Šiuolaikinio meno šiaurės šalių abstraktaus mąstytojo statula, figūrėlė skirta biurui, namų dekoravi..

Į krepšelį
Davido vazos dekoracija namams
20.60€ Be PVM: 20.60€

Davido atvaizdo stilinga namų dekoracija visame pasaulyje garsi statula, tinkanti į vestibiulį, svet..

Į krepšelį
Magnetinis užuolaidų susegėjas
7.30€ Be PVM: 7.30€

Magnetinis užuolaidu laikiklis su perlais, gyvins jūsų interjerą, suteiks jūsų naktinėms užuolaidoms..

Į krepšelį
Vazos Imitacija Plastikinė Balta
15.70€ Be PVM: 15.70€

Plastikinė vaza, puikiai tinkanti pagyvinti jūsų namų interjerą, tinkanti namų ar vestuvių dekoravim..

Į krepšelį
Vazos Imitacija Plastikinė Pilka
15.70€ Be PVM: 15.70€

Plastikinė vaza, puikiai tinkanti pagyvinti jūsų namų interjerą, tinkanti namų ar vestuvių dekoravim..

Į krepšelį
Vazos Imitacija Plastikinė Baltos spalvos
16.90€ Be PVM: 16.90€

Plastikinė vaza, puikiai tinkanti pagyvinti jūsų namų interjerą, tinkanti namų ar vestuvių dekoravim..

Į krepšelį
Vazos Imitacija Plastikinė Žalia
16.90€ Be PVM: 16.90€

Plastikinė vaza, puikiai tinkanti pagyvinti jūsų namų interjerą, tinkanti namų ar vestuvių dekoravim..

Į krepšelį
Eifelio Bokšto formos, bronzos dekoracija Eifelio Bokšto formos, bronzos dekoracija Išparduota
Eifelio Bokšto formos, bronzos dekoracija
15.70€ Be PVM: 15.70€

Aukštos kokybės madinga retro bronzos Eifelio bokšto formos dekoracija, suteikianti malonumo ir susi..

Išparduota
Retro Stiliaus Laikrodis Senovinis Dviratis Retro Stiliaus Laikrodis Senovinis Dviratis Išparduota
Retro Stiliaus Laikrodis Senovinis Dviratis
18.20€ Be PVM: 18.20€

Namų dekoracija Retro stiliaus namų dekoracija, dviračio formos žadintuvas stalo laikrodisSpecifikac..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Namų dekoracijos Kiekvieni namai turėtų būti šiltas prieglobstis, vieta, kurioje atsikratome pasaulio rūpesčių ir atsipalaiduojame su šeima ir draugais tam gali padėti namų dekoracijos ir papuošimai.

Namų dekoracijos pradžia nuo lovos

Pasikloti lovą gali būti varginantis darbas - raktas į tai, kad joje jaustumėtės prabangiai ir tarsi viešbutyje, yra paprastas, kai naudojate traškią baltą patalynę ir purią patalynę bei pagalves. Putlią, gaivią baltą patalynę lengva rasti daugumoje didžiųjų namų prekių parduotuvių (gali būti lova maiše arba antklodė ir antklodė bei traškūs lapai), o tada tiesiog priešais sluoksniuoti dvi ar tris tokias pačias akcentines pagalves, kurias lengva keisti sezoniškai. Pagrindiniame miegamajame sukurkite žurnalo įvaizdį naudodami vienspalvę ar subtilaus rašto antklodę; ant lovos pagalvių uždėkite suderintus užvalkalus ir pridėkite dar vieną ar dvi dekoratyvines pagalvėles, kad atrodytų atnaujintai.

Namų kvapas svarbus

Išleiskite pinigų puikiai kvepiančiai žvakei. Tai nėra ta sritis, kurioje galite pigiai apsieiti - kvapas yra viskas. Tinkamai atliktos, jos suteikia kambariui šilumos ir jaukumo.

Veidrodžiai daro įtaką

Šviesą kambaryje pagyvina ir sustiprina veidrodžiai ant sienų, esančių priešais šviesos šaltinius. Mėgstu veidrodžius, nes jie padvigubina bet kokio kambario vizualinę kvadratūrą. Pakabinkite tris ar keturis veidrodžius priešais langą, kad jie atspindėtų įeinančią šviesą ir vaizdą.

Nepamirškite šviesų

Kad sukurtumėte tinkamą nuotaiką, ant visų šviesų uždėkite reguliatorius. Apšvietimas - stalinės lempos, šviestuvai ir kt. - suteikia kambariui daug stiliaus! Rinkitės didelius šviestuvus, o ne mažesnes stalines lempas. Pagrindiniuose namų kambariuose pakeiskite pasenusius šviestuvus, kad juose jaustumėtės jaukiau; kad pasiektumėte maksimalų efektą, lempose ir šviestuvuose naudokite didelio galingumo lemputes.

Tekstūros namų dekoracijos

Sluoksniuokite ir maišykite tekstūras, kad sukurtumėte vizualinį susidomėjimą. Pavyzdžiui, pridėkite faktūrinių pagalvių ir kailinių užvalkalų, kad sukurtumėte patrauklią sofą. Didesnis yra geresnis, kai kalbama apie meną. Didelės drobės suteikia bet kokiam kambariui išskirtinumo ir net gali padidinti sienos erdvę. Padarykite akcentinę sieną. Ji ne tik suteikia kambariui dėmesio, bet ir gali būti puikus fonas meno kūriniams. Svarstote, kur geriausia kabinti meno kūrinius ar kitą sienų dekorą? Centruokite jį virš bet kokių žemiau esančių baldų (sofos, bufeto, židinio atbrailos, komodos ar konsolinio staliuko) ir įsitikinkite, kad meno kūrinio vidurio taškas yra maždaug 60 cm nuo grindų.

Naujų namų dekoravimo patarimai

Jei jūsų namas statomas naujai, dabar pats laikas įsitraukti į namų dekoravimo darbus, kol namas dar nebaigtas statyti! Pasinaudokite šiais naujų namų dekoravimo patarimais ir sužinokite, kaip palikti pėdsaką savo namuose, kol rangovai dar nebaigė darbo.

Naujų dekoravimo idėjų integravimas

Dekoruojant kambarį nauju stiliumi, gretimuose kambariuose gali susidurti su senuoju stiliumi. Sužinokite, kaip integruoti naujas dekoravimo idėjas visuose namuose, kad stilius atrodytų vieningas, o ne išskaidytas.

Forma ir funkcija dekoravime

Visi nori, kad jų namai būtų gražūs, bet kad jie būtų patrauklūs, jie turi atitikti ir savo funkciją. Ar televizoriaus kambaryje yra pakankamai sėdimų vietų didelėms šeimoms?

Patarimai, kaip pradėti dekoravimo projektą

Prieš pradėdami dekoruoti kambarį, geriausia įvertinti, su kuo turite dirbti. Ar sausa siena yra įgriuvusi? Ar nesandarus vandentiekis? Pirmiausia sutvarkykite šiuos dalykus, tada galėsite pradėti dekoravimo projektą.

Patarimai, kaip dekoruoti namą turint biudžetą

Dauguma žmonių negali sau leisti imtis tokio didelio sumanymo, kaip kambario dekoravimas, nežiūrėdami į galutinę kainą. Jei dekoruojate kambarį turėdami nedidelį biudžetą, šie patarimai padės pasiekti norimą išvaizdą be pernelyg didelių išlaidų.

Dekoravimas spalvomis

Bet kurį kambarį pagyvinsite spalvomis. Tačiau prieš rinkdamiesi spalvą, atsižvelkite į patalpos paskirtį ir į tai, kaip dėl šios spalvos jaučiatės. Jei esate rytinis žmogus, miegamąjį nudažę ryškia purpurine spalva galite energingai pradėti dieną, bet jei ryte negalite ištverti be stiprios kavos puodelio, geriausiai tiks raminantis mėlynas atspalvis. Sužinokite daugiau apie spalvų schemos pasirinkimą.

Patarimai, kaip dekoruoti kambarį naudojant tekstūrą ir raštus

Spalva - ne vienintelis būdas suteikti kambariui asmeniškumo; tekstūra ir raštai - puikus būdas suteikti unikalumo. Nuo aksominio audinio ant sofos iki mozaikinėmis plytelėmis dengtų galinių staliukų - tekstūra ir raštai atkreipia dėmesį į įdomias detales.

Pasinaudokite šiais patarimais, kaip dekoruoti kambarį naudojant tekstūrą ir raštus. Norime, kad kiekviena erdvė atspindėtų mūsų asmeninį skonį ir jausmus - nuo virtuvės, kurioje pradedame įtemptas dienas, iki miegamojo, kuriame naktimis užmerkiame akis ir svajojame. Tačiau norime, kad mūsų kambariai būtų patogūs ir praktiški. Suderinti visus komponentus yra didelis iššūkis, tačiau tai taip pat labai naudinga. Pasinaudokite čia pateiktais namų dekoravimo patarimais ir išmoksite naudoti namų dekokracijas kaip pridera.