Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 
Price
Price 10€ - 43

@Instagram

Elektriniai šveitikliai ir elektrinis pėdų šveitiklis

Elektrinis pėdų šveitiklis Wet&Dry
20.60€ Be PVM: 20.60€

Elektroninis šveitiklis greitai ir be pastangų pašalins sukietėjusią pėdų odą, kuri taps itin švelni..

Į krepšelį
Elektrinis pėdų šveitiklis Smooth
33.90€ Be PVM: 33.90€

Elektroninis šveitiklis greitai ir be pastangų pašalins sukietėjusią pėdų odą, kuri taps itin švelni..

Į krepšelį
Elektrinis pėdų šveitiklis FCM
42.40€ Be PVM: 42.40€

Elektroninis šveitiklis greitai ir be pastangų pašalins sukietėjusią pėdų odą, kuri taps itin švelni..

Į krepšelį
Veido ir Kūno Masažuoklis Y - Formos
10.90€ Be PVM: 10.90€

Y Formos veido ir kūno masažuoklis skirtas raukšlių mažinimui ir veido patempimui, kūno atpalaidavim..

Į krepšelį
Elektrinis pėdų šveitiklis Dry Elektrinis pėdų šveitiklis Dry Išparduota
Elektrinis pėdų šveitiklis Dry
14.50€ Be PVM: 14.50€

Elektroninis šveitiklis greitai ir be pastangų pašalins sukietėjusią pėdų odą, kuri taps itin švelni..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Stori, pleiskanojantys ir suragėję kulnai atrodo ne tik labai negražiai, bet ir gali skilinėti bei būti labai skausmingi. Pastebėję, kad ant pėdų išaugo nuospaudos, staiga pamatysite, kad yra daugybė būdų jų atsikratyti! Galite naudoti pemzą, nuospaudų šalinimo gelį, trintuvus ar pjūklelius ir net griebtis natūralių priemonių...

Geriausias būdas, kuris ilgainiui bus itin ekonomiškas ir duos tokius pačius rezultatus kaip ir ėjimas į brangų profesionalaus pedikiūro saloną, yra elektrinis pėdų šveitiklis.


Geriausias elektrinis pėdų šveitiklis

Šiandien rinkoje yra daugybė įvairių elektrinių pėdų šveitiklių, kuriais galima nuplėšti pėdų nuospaudas, kurios gadina vasariškas basas pėdas. Taigi apžvelkime 5 priežastis, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti elektrinį pėdų šveitiklį.

1. Naudojant vieną iš šių pėdų šveitiklių greičiau pašalinsite sukietėjusį, storas nuospaudas nuo pėdų. Naudojant itin ploną volelį, padengtą nano mineralų dalelėmis ir besisukantį itin greitais apsisukimais per minutę, pėdų nuospaudų neliks per kelias sekundes.

2. Šie prietaisai yra ergonomiško dizaino ir pakankamai maži, kad tilptų į rankinę ir būtų galima juos pasiimti visur, kur tik eisite, būsite pasiruošę juos panaudoti akimirksniu. Daugumą jų galima išplauti po vandens čiaupu, todėl į rankinę ar krepšį nepateks jokių pleiskanojančių odos gabalėlių!

3. Sutaupysite krūvą pinigų. Rinkdamiesi įkraunamą elektrinį pėdų šveitiklis, sutaupysite pinigų ir elektros energijos. Apsilankymas pas podiatrą gali būti labai brangus, užimti daug laiko ir reiks kelių vizitų .Tuo tarpu elektrinis pėdų šveitiklis yra labai nedidelė investicija ir juo galite naudotis privačiai savo namuose, kada panorėję.

4. Ar žinojote, kad pėdų šveitiklis yra saugus? Naudojant skalpelį sukietėjusiam pėdos nuospaudoms šalinti, gali įvykti nelaimė, o blogiausiu atveju – gali laukti apsilankymas ligoninėje, kur teks susiūti pėdos žaizdas. Jie veikia vienu metu pašalindami labai plonus odos sluoksnius ir yra sukurti taip, kad būtų saugūs ir švelnūs jūsų pėdoms.

5. Kas galėtų norėti daugiau? Lygių, šviežiai rausvų ir gražių kulnų. Vos per kelias minutes galite be vargo nušlifuoti tas bjaurias nuospaudas ir atskleisti plikus, glotnius kulnus ir vėl avėti gražiausius vasarinius batelius, tampres ir sandalus, nesijaudindami, kad žmonės, rodydami į jūsų pėdas, pasibaisės.

Elektrinis pėdų šveitiklis profesionaliai nušveičia jūsų pėdas. O jūsų pėdos nusipelno jaustis pamalonintos, atgaivintos ir pakylėtos. Juk jos neša jus per gyvenimą ir nusipelno geriausio. Jei sprendžiate, ar naudoti bet kokio tipo nuospaudų skustuvą, šie 5 patarimai padės jums apsispręsti ir priimti išmintingą sprendimą. Šiais laikais kentėti dėl negražių nuospaudų paprasčiausiai nebūtina, nes išrastos ekonomiškos elektrinės pėdų šalinimo priemonės.

Kas yra elektrinis pėdų šveitiklis?

Šis prietaisas naudojamas sausai odai ir nuospaudoms šalinti pedikiūro seanso metu. Jis turi cilindrinę šiurkščią filerio galvutę, kuri sukasi įjungus prietaisą. Šios galvutės taip pat keičiamos, jei ilgainiui jos praranda savo šiurkštumą. Kiekvienas prietaisas yra ergonomiško dizaino, kurį galima lengvai paimti ranka, ir turi jungiklį, kuriuo jį galima įjungti ir išjungti. Galima rinktis tiek belaidžius, tiek su laidu.

Kaip naudoti elektrinį pėdų šveitiklį?

Pamirkę kojas šiltame muiluotame vandenyje, nusausinkite kojas ir griebkitės elektrinio pėdų šveitiklio. Įjunkite prietaisą ir braukite juo per pėdas. Kadangi jūsų oda jau suminkštėjo nuo šilto vandens, įrankis švelniai pašalins negyvą odą sukamąja pjaustymo galvute, kurios greitis nustatytas - efektyvus ir saugus.

Tai neskausminga. Baigę naudotis prietaisu. Nusiprauskite ir nuplaukite pėdas. Po to naudokite maitinantį pėdų kremą. Po kiekvieno naudojimo būtinai dezinfekuokite įrankį.