Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

Kategorijos

Price
Price 42€ - 109

@Instagram

Dulkių surinkėjai

Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED
89.00€ Be PVM: 89.00€

Šiuolaikinė daugiafunkcinė elektrinė nagų freza, nagų UV LED lempa, dulkių surinkėjas su LED ekranu...

Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Galinga Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Galinga Išparduota
Nagų freza 3in1 manikiūrui ir pedikiūrui max 35,000RPM LED Galinga
109.00€ Be PVM: 109.00€

Šiuolaikinė galinga daugiafunkcinė elektrinė nagų freza, nagų UV LED lempa, dulkių surinkėjas su LED..

Išparduota
Dulkių nurinkėjas manikiūrui ir pedikiūrui 40w Dulkių nurinkėjas manikiūrui ir pedikiūrui 40w Išparduota
Dulkių nurinkėjas manikiūrui ir pedikiūrui 40w
42.40€ Be PVM: 42.40€

Klasikinis dulkių nurinkėjas nagų. Užtikrina kokybiška dulkių surinkimą ir padeda išlaikyti švarą da..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Grožio salonui ar namams, kur atliekama nagų priežiūra nagų dulkių surinkėjas būtinas, kad galėtumėte dirbti be dulkių, štai pagrindinės savybės į kurias reikia atsižvelgti perkant nagų surinktuvą.

Nesvarbu, ar formuojate dirbtinius, ar natūralius nagus, ar šalinate senus gelinius, akrilinius ar pudra dengtus nagus, jūsų darbo vieta prisipildys dulkių. Žinoma, po to galite jas nuvalyti, bet dulkės patenka visur ir jas sunku išvalyti. Ir jūs tikrai įkvėpsite tų bjaurių dulkių. Tai nėra gerai.

Vienas iš būdų to išvengti - naudoti nagų dulkių surinkėją. Tai įrankis, kurį galite padėti po savo rankomis, kad surinktumėte visas dulkes, kurios susidaro procedūros metu. Tai ypač svarbu, kai naudojate elektrinę nagų dildę, štai pagrindinės savybės į kurias reikia atsižvelgti perkant nagų surinktuvą.

Nagų dulkių surinkėjas į ka atsižvelgti perkant

Galingumas

Kaip sako pavadinimas, nagų dulkių surinkėjas turėtų būti pakankamai galingas, kad surinktų didžiąją dalį dulkių. Taigi stipri ventiliacijos galia yra pirmasis rūpestis, kad jūsų darbo vieta būtų apsaugota nuo dulkių. Kai įrenginys įjungtas, didelis sukimosi greitis gali greitai susiurbti dulkes ir smulkias daleles.

Tylumas

Turėdamas galingą variklį, jis lengvai gali būti labai triukšmingas. Vis dėlto geras nagų dulkių siurblys galėtų gerai veikti tyliai ir taip palaikyti atpalaiduojančią salono / namų atmosferą.

Reguliuojamas siurbimas

Ne visiems manikiūro procesams reikalingas galingas siurbimas. Idealus nagų prietaisas visada turėtų būti pritaikomas. Jei nagų dulkių siurblio ventiliatorius turi reguliuojamą greitį, tai neabejotinai yra privalumas.

Kompaktiškas ir nešiojamas

Menininkai nemėgstame didelių gabaritų ir sunkių įrankių savo darbui, būti kompaktiškiems ir nešiojamiems visada svarbu, ypač tokiam nagų būtinumui.

Lengvas montavimas ir valdymas

Menininkai turi kurti meno kūrinius, bet ne būti paskendę sudėtingose naudotojo instrukcijose. Lengvas valdymas padės sutaupyti daugybę laiko ir energijos.

Individualiai pritaikyti privalumai

Dizainas

Ergonomiškas dizainas leistų patogiai guldyti klientų rankas ir technikams atlikti savo darbą.

Universalus

Apskritai nagų dulkių siurblys gali atitikti visus įprastus naudojimo būdus natūraliems, geliniams ir akriliniams nagams šalinti, formuoti ir pildyti. Tuo tarpu dabar rinkoje yra daug prietaisų, kurie yra daugiafunkciniai, kai kurie yra sujungti su nagų gręžtuvu, o kai kurie net turi LED lemputę.

Daugkartinio naudojimo filtras

Paprastai filtrą reikia keisti kas 3-4 mėnesius, o daugkartinio naudojimo filtrai, be abejo, yra patogesni, ekologiškesni ir ekonomiškesni nei vienkartiniai.

Atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus, rinkoje yra daugybė pasirinkimų.

O jei ieškote profesionalaus nagų dulkių siurblio, turinčio daugumą pirmiau išvardytų privalumų ir už prieinamą kainą, galite rinktis pas mus.

Kas turėtų įsigyti nagų dulkių rinktuvą

Dirbant su geliniais arba akriliniais nagais galima sukurti įvairių dizainų, kurie išliks labai ilgai.

Kaip ir LED nagų lempos - didelis šuolis į priekį paprastumo ir kokybės požiūriu, taip ir nagų dulkių surinktuvai tiesiog palengvina gyvenimą darant nagus.

Tačiau tai netruktų amžinai, o juos nuimti ar pakeisti gali būti iššūkis. Dėl jų kietumo joms pašalinti naudojamas elektroninis pjūklelis, tačiau taip susidaro daug dulkių, kurios pasklinda po visą stalą, rankas ir net ant veido. Nagų dulkių surinktuvas yra naudingas įrankis, kuris gali jums padėti tai padaryti.

Nesvarbu, ar esate profesionalus nagų meistras, ar tiesiog dailinate nagus namuose, nagų dulkių surinktuvas gali padėti išvengti dulkių įkvėpimo. Jį taip pat galima naudoti norint lengviau išvalyti, nes dulkės nebus taip pasklidusios visur.

Kai kurie nagų dulkių surinktuvai taip pat yra suformuoti ir suprojektuoti taip, kad padėtų užtikrinti komfortą ir nagų meistrui, ir klientui. Nagų dulkių rinktuvas gali būti išlenktas ir paminkštintas, kad geriau laikytųsi rankos. Jame taip pat gali būti įmontuotos LED lemputės, kad nagų meistras geriau matytų, ką daro.

Svarbios savybės, į kurias reikia atsižvelgti rinkėją

Nagų dulkių rinktuvai turi paklausą, todėl daugelis prekių ženklų pagamino savo versijas. Gali būti nelengva išsirinkti tik vieną iš visų rinkoje esančių įrenginių. Tačiau mes galime padėti jums sutrumpinti šį sąrašą, atsižvelgdami į toliau išvardytas funkcijas:

Vieno variklio ir dviejų variklių

Vienas pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant vinių dulkių rinktuvą, yra siurbimo galia. Variklis yra atsakingas už tai, kokią galią turi įrenginys. Kai kuriuose įrenginiuose naudojamas vienas variklis, o kituose - du varikliai. Nors gali atrodyti, kad du varikliai yra geriausias būdas, vis tiek turėtumėte atsižvelgti į tai, kokio galingumo yra varikliai.

Kai kurie viengubi varikliai yra galingesni nei tie, kurie turi 2 kombinuotus variklius. Svarbiau yra variklio kokybė, o ne kelių variklių turėjimas. Be to, siurbimo galia gali priklausyti ir nuo to, kaip suprojektuoti įrenginiai.

Išvada

Nagų dulkių surinktuvas yra naujoviškas įrankis, kurį galite naudoti, kad manikiūro ar pedikiūro paslaugos metu dulkės nesklistų visur. Dimoda.lt nagų dulkių surinktuvas yra geriausias iš visų, nes jį galima naudoti trimis būdais 1. Jis yra ergonomiško dizaino ir pasižymi galingu siurbimu, tačiau nėra pernelyg triukšmingas.