Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 
Price
Price 5€ - 34

@Instagram

Oro drėkintuvai ir kvapų difuzoriai

Patikslinkite paiešką

Kvapų Difuzorius Aroma 550ml medžio spalvos
33.90€ Be PVM: 33.90€

Ultragarsinis Kvapų difuzorius Aroma 550ml medžio spalvos. Tai ultragarsinis drėkintuvas ir kvapų di..

Į krepšelį
Kvapų Difuzorius Home 300ml baltos spalvos
23.00€ Be PVM: 23.00€

Ultragarsinis Kvapų difuzorius Mini 30ml baltos spalvos. Tai ultragarsinis drėkintuvas ir kvapų difu..

Į krepšelį
Kvapų Difuzorius Mini 130ml tamsaus medžio spalvos
27.80€ Be PVM: 27.80€

Ultragarsinis Kvapų difuzorius Mini 130ml tamsaus medžio spalvos. Tai ultragarsinis drėkintuvas ir k..

Į krepšelį
Kvapų Difuzorius Mini 130ml medžio spalvos Kvapų Difuzorius Mini 130ml medžio spalvos Išparduota
Kvapų Difuzorius Mini 130ml medžio spalvos
21.20€ Be PVM: 21.20€

Ultragarsinis Kvapų difuzorius Mini 130ml medžio spalvos. Tai ultragarsinis drėkintuvas ir kvapų dif..

Išparduota
Kvapų Difuzorius SaengQ 300ml tamsaus medžio spalvos Kvapų Difuzorius SaengQ 300ml tamsaus medžio spalvos Išparduota
Kvapų Difuzorius SaengQ 300ml tamsaus medžio spalvos
30.30€ Be PVM: 30.30€

Ultragarsinis Kvapų difuzorius Mini 300ml medžio spalvos. Tai ultragarsinis drėkintuvas ir kvapų dif..

Išparduota
Kvapų Difuzorius Mini 300ml medžio spalvos Kvapų Difuzorius Mini 300ml medžio spalvos Išparduota
Kvapų Difuzorius Mini 300ml medžio spalvos
27.80€ Be PVM: 27.80€

Ultragarsinis Kvapų difuzorius SaengQ Mini 300ml medžio spalvos kvadrato formos. Tai ultragarsinis d..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Oro drėkintuvai - tai prietaisai, kurie, gamindami ir skleisdami vandens garus, prideda drėgmės į orą. Tačiau ne visi drėkintuvai yra vienodi: Yra keletas skirtingų konstrukcijos tipų ir stebėtinai daug funkcijų, iš kurių galima rinktis. Tinkamai naudojami, jie gali išspręsti arba pagerinti keletą įprastų namų ir asmens sveikatos problemų:

Oro drėkintuvai jų pliusai

Per sausas oras gali sukelti arba sustiprinti įvairias su kvėpavimu susijusias sveikatos problemas, pavyzdžiui, astmą, bronchitą, emfizemą. Padidinus oro drėgnumą bent iki 20 proc. galima pagerinti simptomus arba jų išvengti. Padidinus oro drėgnumą, gali labai palengvėti peršalimo virusų ar alergijos sukeltas sinusų užgulimas. Knarkimo problemos dažnai pašalinamos arba labai pagerėja naudojant oro drėkintuvą.
  • Sauso oro sukeltą odos sudirgimą galima sumažinti drėkinant orą. Žmonėms, kuriuos vargina kraujavimas iš nosies, sudrėkinus orą šie simptomai gali visiškai išnykti.
  • Virusinės infekcijos gali rečiau įsisiautėti, jei oro drėgnumas bus optimalus.
  • Alergijos simptomai gali sumažėti, kai oras yra sudrėkintas, nes žiedadulkių dalelės ne taip laisvai sklinda ore kaip sausame ore.
  • Mediniai baldai ir mediniai gaminiai rečiau džiūsta ir skilinėja, jei namuose palaikomas 25 - 55 proc. drėgmės lygis.
  • Drėgnas oras yra šiltesnis ir geriau praleidžia šilumą. Žiemą sudrėkintas oras bus šiltesnis už sausą orą.
  • Drėgnas oras puikiai tinka kambariniams augalams. Ypač atogrąžų kambariniai augalai labai vertina drėkinamą orą.
Tačiau, kad drėkintuvas būtų naudingas, turite pasirinkti tinkamą modelį, tinkamai jį naudoti ir prižiūrėti. Pateikiame 10 patarimų, kaip geriausiai išnaudoti drėkintuvo galimybes.

Naudokite oro drėkintuvą sveikatos problemoms spręsti

Labai dažna priežastis, dėl kurios reikia naudoti oro drėkintuvą, yra siekis išvengti arba sumažinti problemas, dažnai susijusias su labai sausu oru, pradedant odos išsausėjimu ir baigiant rimtomis kvėpavimo problemomis. Nors visas šias problemas galima sumažinti naudojant oro drėkintuvą, svarbu atkreipti dėmesį, kad per didelė drėgmė taip pat gali būti problema. Per drėgnas oras ne tik gali sukelti sveikatos problemų, bet ir pažeisti dažus, tinką ir tapetus.

Be to, svarbu atidžiai stebėti drėkintuvo būklę, kad būtų išvengta pelėsio ar kitų galimų alergenų.

Jei jūsų tikslas - spręsti sveikatos problemas, labai atidžiai stebėkite, kokį poveikį sukelia oro drėkintuvo naudojimas. Gali tekti pakoreguoti prietaiso naudojimo būdą - ar net pakeisti jį į kitokios konstrukcijos - kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Pasirinkite tinkamą drėkintuvo dizainą

Namų oro drėkintuvai būna kelių konstrukcijų, kurios geriausiai tinka skirtingiems tikslams. Apskritai įvairūs tipai skirstomi į vėsaus rūko ir šilto rūko dizainus. Šilto rūko drėkintuvai paprastai skleidžia matomus vandens garus, o daugelis vėsaus rūko įrenginių skleidžia nematomą rūką.

Garinius drėkintuvus, dar vadinamus vėsaus drėgmės drėkintuvais, sudaro trys dalys: rezervuaras vėsiam vandeniui, vandenį sugeriantis dagtis ir ventiliatorius sudrėkintam orui paskirstyti. Kai vanduo iš rezervuaro įtraukiamas į dagtį, jis garuoja į orą garų pavidalu. Ventiliatorius paskirsto vėsią drėgmę, kad ji užpildytų patalpą. Tai labai nebrangūs įrenginiai, tačiau, jei jie dažnai nevalomi, gali sukelti astmos problemų, nes rezervuare ir ant filtro pado gali atsirasti pelėsis. Šie įrenginiai paprastai nesukuria akiai matomo rūko.

Garų arba šilto rūko drėkintuvai: Šio tipo drėkintuvai verda vandenį, kad susidarytų garai, kurie tuoj pat virsta matomais vandens garais, kuriuos skleidžia ventiliatorius. Garų drėkintuvo privalumas yra tas, kad virinimas sunaikina pelėsį ir ligų sukėlėjus. Tai geri įrenginiai astma ir alergija sergantiems žmonėms. Trūkumas, žinoma, yra tas, kad verdant vandenį sunaudojama energija, o šie įrenginiai gali nudegti, jei bus nuversti. Juos labai atsargiai naudokite ten, kur yra vaikų ar aktyvių naminių gyvūnų.

Ultragarsiniai drėkintuvai: Šis dizainas drėgmę į orą tiekia greitai vibruojančiais keraminiais diskais, kurie iš esmės susmulkina skystą vandenį į mažus lašelius, švelniai pučiamus į orą. Paprastai tai būna vėsaus oro įrenginiai, tačiau yra ir sudėtingų modelių, kuriuose vanduo užverdamas arba sterilizuojamas UV spinduliais prieš paverčiant jį vandens garais. Šie tipai paprastai sukuria rūką, kurį galite matyti. Tai labai saugūs įrenginiai, tačiau į orą gali patekti smulkių mineralų dalelių iš vandens. Dėl to gali susidaryti smulkių dulkių, kurios kartais paaštrina astmos simptomus. Šios smulkios dulkės taip pat gali nusėsti ant baldų ir paviršių.

Centriniai oro drėkintuvai: Skirtingai nuo pirmųjų keturių tipų, kurie paprastai būna vieno kambario drėkintuvai, centriniai oro drėkintuvai yra nuolatiniai įrenginiai, įrengiami tiesiai ant jūsų priverstinio oro sistemos ir skirti visam namui. Jie būna dviejų pagrindinių veikimo tipų: garinamieji, kai vanduo išgarinamas iš besisukančio būgno arba plokštės dagčio, ir gariniai, kai vanduo išgarinamas jį verdant, o tai padeda sterilizuoti garus ir naikina pelėsį bei ligų sukėlėjus. Centrinių viso namo drėkintuvų įrengimas gali būti gana brangus, tačiau jie labai veiksmingai kontroliuoja drėgmės lygį visame name.