Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 
Price
Price 4€ - 82

@Instagram

Dantų balinimo priemonės

Crest 3D White "Professional Effects" dantu balinimo juostelės 20pakeliu
81.10€ Be PVM: 81.10€

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White, tai dantų balinimo juostelės skirtos savarankiškam dantų ba..

Į krepšelį
Crest 3D White "Glamorous White" dantu balinimo juostelės 14pakeliu
78.70€ Be PVM: 78.70€

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White, tai dantų balinimo juostelės skirtos savarankiškam dantų ba..

Į krepšelį
Crest 3D White "Professional Effects" dantu balinimo juostelės 1pakelis Crest 3D White "Professional Effects" dantu balinimo juostelės 1pakelis Išparduota
Crest 3D White "Professional Effects" dantu balinimo juostelės 1pakelis
4.80€ Be PVM: 4.80€

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White, tai dantų balinimo juostelės skirtos savarankiškam dantų ba..

Išparduota
Crest 3D White "Glamorous White" dantu balinimo juostelės 1pakelis
4.60€ Be PVM: 4.60€

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White, tai dantų balinimo juostelės skirtos savarankiškam dantų ba..

Į krepšelį
Crest 3D White "Glamorous White" dantu balinimo juostelės 7pakeliai
66.60€ Be PVM: 66.60€

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White, tai dantų balinimo juostelės skirtos savarankiškam dantų ba..

Į krepšelį
Crest 3D White "Professional Effects" dantu balinimo juostelės 10pakeliu
56.90€ Be PVM: 56.90€

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White, tai dantų balinimo juostelės skirtos savarankiškam dantų ba..

Į krepšelį
Balinamieji aktyvintos medžio anglies milteliai dantų balinimui
14.50€ Be PVM: 14.50€

Aktyvintos anglies formulę yra saugu naudoti dantims balinti, nepažeidžiant dantenų lengva. Natūrali..

Į krepšelį
Dantų balinimo pieštukas EFERO Dantų balinimo pieštukas EFERO Išparduota
Dantų balinimo pieštukas EFERO
9.10€ Be PVM: 9.10€

EFERO dantų balinimo pieštukas, šios priemonės serumas pašalina apnašų dėmes, odontologijos priemonė..

Išparduota
Dantų balinimo rinkinys baltos spalvos kapa jautriems dantims IVISMILE belaidis su 3 dantų balinimo pieštukais Dantų balinimo rinkinys baltos spalvos kapa jautriems dantims IVISMILE belaidis su 3 dantų balinimo pieštukais Išparduota
Dantų balinimo rinkinys baltos spalvos kapa jautriems dantims IVISMILE belaidis su 3 dantų balinimo pieštukais
54.50€ Be PVM: 54.50€

Dantų balinimo rinkinys kapa jautriems dantims IVISMILE belaidis su 3 dantų balinimo pieštukaisBelai..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

Kokia yra geriausias būdas balinti dantis namuose?

Yra trys pagrindinės dantų balinimo priemonės namuose ir būdai: Dantų pastos, balinimo juostelės ir šviesos prietaisai. Pastos dėl mažo balinamųjų ingredientų kiekio užtikrina minimalius balinimo rezultatus, o juostelės ir šviesos prietaisai užtikrina ryškesnius rezultatus, nes balinamieji ingredientai ilgesnį laiką visiškai liečiasi su dantimis. Štai ką reikia žinoti:

Balinamosios dantų pastos

Paprastai pastų sudėtyje yra švelnių abrazyvinių medžiagų, tokių kaip hidratuotas silicio dioksidas, natrio bikarbonatas ir kalcio karbonatas, kurios poliruoja ir pašalina paviršiaus dėmes, ir (arba) mažos koncentracijos aktyviojo vandenilio peroksido, kuris balina dantis. "Dauguma įprastinių balinamųjų dantų pastų daugiausia veikia naudodamos abrazyvą, vadinamą silicio dioksidu, kuris mechaniškai nubraukia dėmes nuo dantų, todėl ir gaunamas "balinimo" rezultatas, o ne tikrasis balinima. Jei norite tikrų rezultatų, ieškokite pastų, kurių sudėtyje yra peroksido. Matomų rezultatų galite tikėtis po penkių ar daugiau dienų, kai pastą naudosite du kartus per dieną.

Balinimo juostelės

Plastikinė juostelė, dėklas arba forma naudojama balinančiai sudedamajai daliai vandenilio peroksidui tepti tiesiai ant dantų. Kiekvienas seansas trunka nuo 30 minučių iki dviejų valandų, o kad pasiektumėte visiškų rezultatų, reikės iki trijų savaičių pakartotinio naudojimo. Jei norite, kad dantys būtų balti greitai, juostelės yra viena veiksmingiausių be recepto parduodamų dantų balinimo priemonių, nes veiklioji medžiaga ant dantų paliekama ilgesnį laiką.

Balinimo šviesos prietaisai:

Balinimo priemonė užtepama tiesiai ant dantų, tada virš jų laikoma mėlyna LED šviesa, kad geriau įsiskverbtų ir pagreitintų rezultatus. Kaip ir dantų balinimo juostelės, šviesos prietaisai yra labai veiksmingi, nes veiklioji medžiaga visą laiką liečiasi su dantimis.

Pliusai naudojant dantų balinimo priemones

Dantų balinimas tampa vis populiaresnis - Atrodote jauniau - didesnis pasitikėjimas savimi - geresnės karjeros galimybės - augiau šypsenos Ši procedūra yra labai patraukli įvairaus amžiaus žmonėms. Patogus - mažai lūkesčių turintis vartotojas nori: - Išbandyti balinimą be didelių investicijų - Jokių rūpesčių, jokio laukimo, jokio netvarkingo dėklo, jokių rūpesčių - Nebrangios procedūros, kurią galima reguliariai kartoti

Patarimai dėl dantų balinimo namuose

Pirma, jums reikia sveikos burnos Daugelis žmonių nesuvokia, kad norint išgauti baltą šypseną, pirmiausia reikia turėti sveiką burną. Kitaip tariant, nėra jokios prasmės bandyti balinti dantis, jei jūsų burna pilna ėduonies. Jei pirmiausia neišspręsite bendros burnos sveikatos problemų, dantų balinimo procesas bus skausmingas ir jautrus.

Lėtas ir pastovus darbas laimi lenktynes Nors parduotuvėse parduodami naktiniai balinimo rinkiniai, dantų balinimas nėra vienos nakties procesas dantų balinimo priemonės veikia, bet reikia laiko. Net jei dantis balinate prižiūrimi odontologo, iš karto tapti keliais atspalviais baltesniais vis tiek nėra gera idėja. Baliklis gali sukelti didelį burnos skausmą, todėl geriau neskubėti ir neskubėti.

Pasirinkite tinkamą rinkinį dantų balinimui namuose Taip, kaip minėjome anksčiau, be recepto parduodami balinimo rinkiniai gali būti veiksmingi, tačiau tik iki tam tikro laipsnio. Jei norite, kad dantys būtų baltesni tik vienu ar dviem atspalviais, ir jūsų burna nėra neįtikėtinai jautri, tuomet namų sąlygomis naudojamas rinkinys gali būti tinkamas. Tik įsitikinkite, kad rinkitės tokį, kuriame yra švelnus peroksido tirpalas, ir geriausia tokį, kuriame juostelės priglunda prie dantų. Be to, naudinga, jei gaminiuose yra pipirmėčių aliejaus arba kalio nitrato, nes jie abu gali padėti sumažinti skausmą ir jautrumą.

Stebėkite, ką valgote Nesvarbu, kas, jei norite baltų dantų, kurie išliks balti, turite būti atidūs tam, ką valgote.Vynas, kava, arbata ir sultys paprastai yra pagrindiniai kaltininkai, kai kalbama apie dantų spalvos pasikeitimą. Todėl stenkitės neskubėti vartoti šių produktų. Priešingai, tokie maisto produktai kaip sūris, riešutai, žiediniai kopūstai ir braškės gali padėti išbalinti dantis. Tačiau, kaip minėjome anksčiau, netrinkite jų ant dantų ir nepamirškite 20 minučių taisyklės apie dantų valymą, vadovaukitės patarimais ir naudojant dantų balinimo priemonės galėsite pasiekti puikius rezultatus, savo šypsenai.