Fotoepiliatoriai
Dabar tikriausiai nėra žmogaus, kuris nesusidurtų su nepageidaujamų kūno plaukelių šalinimu. Vieni su kūno plaukelių pertekliumi kovoja namuose, o kiti šią problemą sprendžia salonuose, atlikdami brangias procedūras paprastai tai galima atlikti ir namuose fotoepiliatoriai puikiai tam padės. Paplitęs plaukų šalinimo būdas yra fotoepiliacija - jos pagalba galite ilgam pamiršti apie jų augimą. Šią procedūrą galima atlikti ne tik salonuose, bet ir namuose. Į pagalbą ateis fotoepiliatorius. Kokį geriau rinktis naudojimui namuose, į ką atkreipti dėmesį perkant, taip pat fotoepiliatorių, skirtų namams, įvertinimą, aptarsime čia. Fotoepiliatoriai ir fotoepiliacija: kas tai yra ir kaip ji veikia?
Fotoepiliacija - tai plaukų šalinimo būdas, kai naudojama intensyvi impulsinė šviesa (IPL).
Fotoepiliatoriai veikia fototermolizės principu. Šis principas pagrįstas tuo, kad aukšto dažnio šviesos blyksniai stipriai įkaitina plauko stiebą, o plauko folikulas sunaikinamas ir taip sustabdomas plauko augimas. Svarbu! Reikėtų pažymėti, kad sunaikinami tik aktyvūs folikulai, t. y. tie, kurie yra plaukų augimo stadijoje. Tačiau odos storymėje vis dar yra miegančių folikulų, iš kurių plaukai laikinai neauga. Todėl, norint pasiekti norimą rezultatą, reikia praeiti visą procedūrų kursą.
Namų fotoepiliatorių privalumai ir trūkumai
Prieš įsigyjant namų fotoepiliatorių, rekomenduojama atlikti šią procedūrą kabinoje. Tai būtina, kad suprastumėte, ar šis plaukų šalinimo būdas tinka jūsų plaukų tipui ir odai, ar ne. Jei procedūra jums tinka, turėdami ją namuose gausite daug privalumų:
Taupomas laikas. Bet kuriuo jums patogiu metu procedūrą galite atlikti namuose, negaišdami laiko kelionei į kliniką ar saloną. Be to, jums nereikia registruotis procedūrai salone ar klinikoje, kurioje atauga plaukai. Sutaupysite pinigų. Apdorojant didelius odos plotus (kojų, nugaros), prietaisas atsiperka per kelias procedūras.
Nereikia svetimų žmonių pagalbos, o tai ypač svarbu šalinant plaukelius intymioje zonoje. Prietaiso lengvumas ir kompaktiškumas. Nedidelis svoris leidžia ilgai dirbti, o ranka nepavargsta. Poveikis prilygsta salono procedūrai. Namų fotoepiliatorius turi mažesnę galią, tačiau tai neturi įtakos rezultatui. Procedūros kokybė. Atlikdami kūno plaukelių šalinimo procedūrą netaupysite prietaiso išteklių. Individualaus pritaikymo galimybė. Reguliuodami šviesos impulso stiprumą, galite padaryti procedūrą mažiau skausmingą.
Svarbu! Trūkumai: Profesionalų konsultacijų trūkumas. Pritaikant fotoepiliatorių reikia atsižvelgti į odos tipą ir plaukų spalvą.
Kaip pasirinkti fotoepiliatorių namams?
Apsvarstykite pagrindines savybes, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi fotoepiliatorių namams. Galia yra pagrindinis parametras, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami prietaisą, nes nuo jo tiesiogiai priklauso procedūros poveikis - kuo didesnė galia, tuo geresnis plaukelių šalinimo procesas. Geriausio fotoepiliatoriaus galia yra 10 J vienam kvadratiniam centimetrui. Dar geriau, jei yra galimybė reguliuoti šviesos srauto galią, tai sumažins galią apdorojant ypač jautrias kūno vietas.Apdorojimo plotas (šviesos blykstė) Procedūros greitis priklauso nuo šio parametro - kuo didesnis plotas, tuo greičiau apdorosite odą. Didžiausia vertė, kurią turi namų fotoepiliatoriai, yra 6 kvadratiniai centimetrai. Odos tipo jutiklis Saugiausia naudoti modelius, kurie turi odos tipo jutiklį.
Naudojimo saugumas: Atkreipkite dėmesį į tai, ar yra funkcija, blokuojanti spinduliuotės patekimo į akis galimybę, taip pat, jei turite vaikų, ar yra vaikų apsaugos funkcija.
Išvados: Pagrindinės funkcijos, kurias reikia žinoti ?
Praktiškai išsirinkti tinkamą fotoepiliatorių lengva, jei suprantate pagrindinius techninius parametrus. Viena iš pagrindinių charakteristikų yra blyksnių skaičius, kiekvienai fotoepiliatoriui jis yra ribotas ir gali svyruoti didelėse ribose nuo 50 000 iki 300 000, ir tai yra tik vidutinis skaičius. Verta pažymėti, kad lempa yra eksploatacinė medžiaga, vėliau ją reikės įsigyti atskirai.Geriau pasiteirauti pardavėjo, kiek universali lempa yra konkrečiame modelyje, kokie analogai tinka kaip atsarginiai ir kiek jie kainuoja. Neretai įranga turi brangias eksploatacines medžiagas, skirtas pigiam prietaisui, arba atvirkščiai.