Ką reikia žinoti prieš įsigyjant gelinių nagų priauginimą?
Posted By: Osva Times Read: 572 Comments: 0
Viskas, ką reikia žinoti prieš įsigyjant gelinių nagų priauginimą
Dabar turime daugiau galimybių. Kadangi nevisi salonai dirba, geliniu nagu priauginimo rinkinys su lempa yra geras pasirinkimas. Pastarasis metodas savaime nėra naujas, tačiau, nepaisant gelinio lakavimo populiarumo, jis vis dar gana menkai žinomas. Taigi, kas, po velnių, yra gelinis priauginimas ir kuo skiriasi gelis, gelinis priauginimas ir akrilas? Viską jums paaiškinsime.
Kas yra gelinis priauginimas Kokia Led lempa rinktis?
Gelinis priauginimas ir akriliniai nagai nėra identiški, tačiau jie yra panašūs. "Akrilas yra dviejų etapų procesas, kurį sudaro skystis ir milteliai, džiūstantys ore. Geliniam priauginimui naudojamas kietasis arba struktūrinis gelis, jis kietinamas UV arba LED šviesa", - aiškina Sofija. "Abiejų technikų išvaizda ir pojūtis yra panašūs." Kietasis gelis, kuris yra patvaresnis, taip pat yra dažniausiai priauginimui naudojamas gelio tipas, tačiau jį pašalinti reikia šiek tiek daugiau darbo. "Struktūrinį gelį galima lengvai nuplauti, jis tinka žmonėms, turintiems natūralius nagus ir norintiems padidinti patvarumą, tačiau neturintiems itin didelio kietojo gelio kietumo ir sunkumo", - sako Sofija. "Jis sukuria tvirtą dangtelį ant natūralaus nago, bet nėra toks kietas kaip kietasis gelis." Kita vertus, kietasis gelis yra pati tvirčiausia gelinio lako forma ir sukuria tvirtesnį, ilgiau išliekantį išorinį paviršių.
Geliniai nagai lempa.
Kaip ir akrilo, geliniam priauginimui reikia uždėti sluoksnį, kad pailgintumėte nagą. "Naudojant formą po nagu, galima sukurti norimą ilgį ir formą, - sako Sofija. "Dažniausiai forma dedama po natūraliu nagu. Kai ji prilimpa, kietasis arba struktūrinis gelis užtepamas ant viso nago nuo galiuko iki odelių ir tada kietinamas po lempa", - aiškina ji. Likusi proceso dalis vyks kaip įprasta gelinė manikiūro procedūra: spalva tepama standartiniu minkštu geliniu laku ir kietinama sluoksnis po sluoksnio. Jei dailinate nagus, dailininkas papuoš jų galiukus, o tada nagai uždažomi viršutiniu geliniu sluoksniu. Jei norite, kad profesionalas arba patys pasidarytumėte naują priauginimo rinkinį, pasiruoškite kėdėje praleisti bent valandą, sako Edwardsas. "Tai procesas, kurio nereikėtų skubinti, todėl, priklausomai nuo to, kokio ilgio ir formos nagus norite priauginti, turėtumėte tam skirti 1-2 valandas. Jei dailinate nagus, tai taip pat užims šiek tiek laiko", - sako ji.
Kaip šalinami geliniai nagai?
Tinkamai uždėti geliniai priauginamieji galioja 2-4 savaites (arba ilgiau, priklausomai nuo to, kaip stipriai nekenčiate išaugusios išvaizdos). Tačiau norint išsaugoti natūralių nagų sveikatą ir tvirtumą, labai svarbu juos pašalinti. "Visiškai neturėtumėte bandyti šalinti gelinių priauginamų nagų namuose, - sako Sofija.
Gelinis lakas ir gelinis nagų rinkinys
Tai, kad naudojamas gelinis lakas, nereiškia, kad jūsų priaugintus nagus galima nuplauti kaip įprastą manikiūrą UV šviesa. "Kietasis gelis yra labai patvarus ir nenusilups su folija ir acetonu. Norint juos nuimti, reikia visiškai pralaužti viršutinį sandariklį, o tam reikia profesionalaus nagų grąžto", - sako ji. "Beveik 90 proc. gelio reikia išgręžti, tada likusį produktą pašalinsite pamirkydami nagus acetone ir nuvalydami dulkes nagų dildute." Geliniu nagu rinkinys iš domoda.lt atitinka visus standartus A klasės ir galite užsisakyti jau dabar.
Šalinimas
Prieš nuspręsdama visiškai pašalinti nagus, Sofija rekomenduoja duoti nagams pakankamai laiko, kad jie pradėtų augti. "Nenorite pašalinti gelių per anksti. Tai procesas, kuris gali susilpninti nagą, todėl leiskite jiems užaugti arba gaukite užpildą". Užpildymo procesas panašus į akrilinių nagų užpildymo procesą. Jūsų manikiūrininkė turėtų nušlifuoti ir išgręžti vietą, kurioje ant nago atsiranda ataugų, kad paviršius būtų lygus. Tada ant šviežiai nušlifuoto galiuko užtepama daugiau gelio ir jis sukietinamas.