Naudingi patarimai perkant akinius nuo saulės

Posted By: Osva Times Read: 113 Comments: 0

Galima rinktis iš daugybės stilių, kaip išsirinkti geriausius akinius nuo saulės? Toliau pateikiami keli svarbūs klausimai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Akiniai nuo saulės

Akiniai nuo saulės arba saulės akiniai yra būtina apsaugos priemonė visiems, kurie keliauja į lauką. Akiniai nuo saulės apsaugo mūsų akis nuo kenksmingų ultravioletinių (UV) spindulių, kartu mažina akinimą ir saugo akis nuo su saule susijusių akių problemų. Atsižvelgiant į tai, dar niekada nebuvo tiek daug saulės akinių galimybių, dizaino, technologijų ir stilių, iš kurių būtų galima rinktis.


Nesvarbu, ar jums reikia dizainerio akinių nuo saulės, akinių nuo saulės vaikams, akinių nuo saulės, akinių nuo saulės, skirtų darbui ir sportui, receptinių ar nereceptinių akinių nuo saulės, bus sunku išsirinkti tik vieną porą.


Yra keletas naudingų pasiūlymų, kurie padės jums perkant akinius nuo saulės. Svarbu, kad akinių rėmelis patogiai priglustų prie veido, o jei išsirinksite per didelį rėmelį, nepamirškite, kad jį dažnai galima pakoreguoti. Jei pasirenkami metaliniai rėmeliai, juos kartais galima šiek tiek sulenkti, kad geriau priglustų, plastikinius rėmelius dažnai galima kaitinti, kad geriau priglustų. Yra rekomendacijų, kaip rasti akinių nuo saulės formas ir spalvas, kurios papildytų jūsų veido formą ir spalvą, paklauskite pardavėjo idėjų. Galima pastebėti, kad apskritai akiniai nuo saulės įgauna didesnius dydžius, nes juos nešiojantys asmenys nori kuo geriau apsisaugoti nuo žalingų saulės spindulių.


Taip pat svarbu įsigyti tik tuos akinius nuo saulės, kurie turi devyniasdešimt devynių arba šimto procentų UVA ir UVB apsaugą, etiketės turėtų būti pritvirtintos prie lęšių. Gerai dėvėti saulės akinius, kurie blokuoja saulę iš visų kampų, dėvint akinius dideliais rėmeliais, kurie apgaubia veidą. Taip pat galima dėvėti plačiabrylę skrybėlę, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga.


Dizainerių akinių nuo saulės dar niekada nebuvo tiek daug ir jie nebuvo tokie populiarūs. Akiniai nuo saulės paprastai atitinka tam tikrą įvaizdį, kurį dizaineris jau yra sukūręs savo drabužių, reklamos ir aksesuarų dizainu. Dažniausiai, jei jums patinka dizainerio drabužiai, jums patiks ir jų akiniai nuo saulės. Vienintelis būdas tai įsitikinti - pasimatuoti akinius ir rasti tai, kas jums labiausiai tinka. Kartu su dizainerių akiniais nuo saulės įžymybės pristato dizainą Kaip ir dizaineriai, jie stengiasi išlaikyti savo įvaizdį, kurį sukūrė per muziką, filmus, televiziją ir modelio darbą.


Akiniai nuo saulės vaikams yra tokie pat svarbūs kaip ir suaugusiesiems, galbūt net svarbesni, nes dauguma vaikų daugiau laiko praleidžia žaisdami lauke tiesioginiuose saulės spinduliuose nei suaugusieji. Tačiau gali būti šiek tiek sunku įtikinti vaikus nešioti akinius nuo saulės lauke. Laimei, vaikiškų akinių nuo saulės pasirinkimas yra gana patrauklus vaikams, ir tikėkimės, kad dėl turimų modelių jie nuolat nešios akinius nuo saulės. Vaikiškų akinių nuo saulės galima įsigyti specializuotose akinių nuo saulės parduotuvėse, optikos parduotuvėse, optikos tinklų parduotuvėse ir pas optiką. Reikėtų pažymėti, kad akinių nuo saulės lęšiai yra atsparūs smūgiams (to reikalauja FDA), tačiau nėra atsparūs dužimui, todėl daugelis tėvų vaikams skirtiems akiniams nuo saulės renkasi polikarbonatinius (nedūžtančius) lęšius, nes jie yra tvirti ir patvarūs. Sportiniai akiniai nuo saulės ir sportiniai akiniai yra dar vienas pasirinkimas vaikams vietoj įprastų akinių nuo saulės, nes sportiniai akiniai nuo saulės bus patvaresni. Taip pat galima įsigyti akinių nuo saulės segtukų, skirtų receptiniams vaikų akiniams.


Išpopuliarėjus tokioms lauko sporto šakoms kaip slidinėjimas, snieglenčių sportas, važinėjimas kalnų dviračiais, laipiojimas uolomis, golfas, buriavimas ir plaukimas baidarėmis, atsirado aukščiausios klasės dizaino ir puikių technologijų sportinių akinių lęšių. Sportiniai akiniai nuo saulės gaminami iš lengvų, patvarių medžiagų, lanksčių konstrukcijų, neslystančių konstrukcijų ir nuostabių lęšių variantų. Tamsinti lęšiai gaminami įvairių atspalvių, padedančių efektyvumui tam tikrose situacijose. Polikarbonatiniai (nedūžtantys) lęšiai yra itin tvirti ir atsparūs smūgiams, suteikiantys naudą didelį smūgį patiriantiems sportuojantiems žmonėms. Poliarizuoti lęšiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, užsiimantiems tokiomis sporto šakomis kaip buriavimas ir slidinėjimas, kur yra vandens ir sniego. Žinoma, yra ir daugiafunkcinių akinių nuo saulės, o kai kurie akiniai nuo saulės turi keičiamos lęšių sistemos konstrukciją, leidžiančią naudoti skirtingus lęšius skirtingomis sąlygomis.


Receptinius akinius nešiojantys asmenys gali įsigyti receptinius akinius nuo saulės su visais įprastų akinių nuo saulės stiliais ir galimybėmis. Receptinių akinių nuo saulės privalumas tas, kad juos galima nešioti lauke ir nereikia nuolat ieškoti prisegamų akinių dangtelių. Receptinių akinių nuo saulės galima įsigyti nuo paprastų iki didelių receptinių akinių su bifokaliniais ir progresyviais lęšiais. Receptinių akinių nuo saulės taip pat galima įsigyti dizainerių ir įžymybių dizaino, nebent yra stiprus apvalkalo išlinkimas, kuris sukeltų iškraipymus. Fotochrominiai lęšiai yra patogus pasirinkimas, leidžiantis nešiotojui pereiti nuo saulės šviesos, kurioje lęšiai būtų tamsūs, prie patalpų, kuriose lęšiai tampa šviesesni, deja, su šiais konkrečiais akiniais nuo saulės UV spindulių nėra lęšiuose, nebent jie būtų specialiai pritaikyti.


Nereceptiniai (plano) akiniai nuo saulės yra labai įvairių stilių, dizaino ir medžiagų. Tiek vyrams, tiek moterims skirtos formos ir stiliai - nuo sportinių, retro, stačiakampių, futuristinių ir žavingų iki papuoštų karoliukais ir karoliukais. Jackie O formos ir įvairūs tonuoti lęšiai - nuo mėlynos iki koralinės spalvos - šiuo metu yra populiariausi stiliai. Taip pat yra modelių, kurie yra be apvadų ir pusiau be apvadų. Rėmelių medžiagos - plastikas, metalas ir specialūs metalai, tokie kaip nerūdijantis plienas, aliuminis ir titanas (visi jie pasižymi lengvumu ir patvarumu). Kitas populiarus pasirinkimas - klasikinis 1950-1960 m. aviatoriaus stilius. Dar viena tendencija - brangakmeniai ir akmenukai ant priekinės dalies arba ant akinių skruostikaulių.


Akinių nuo saulės yra daugiau dizaino ir stilių, nei galima įsivaizduoti. Dar niekada nebuvo madingiau būti saugiam. Nepriklausomai nuo to, kokį dizainą pasirinksite, svarbiausia, kad akiniai nuo saulės saugo svarbų turtą - jūsų akis. Kiekvienas žmogus gali patirti su saule susijusių akių problemų, kurios gali pasireikšti nuo ragenos ir tinklainės pažeidimo UV spinduliais iki kataraktos. Visada įsitikinkite, kad įsigyjate lęšius su devyniasdešimt devynių ar šimto procentų UVA ir UVB spindulių apsauga.
Write Comment

@Instagram