Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

Kategorijos

Price
Price 10€ - 91

@Instagram

Elektriniai plaukų tiesintuvai ir garbanotuvai

Plaukų tiesintuvas, 220℃, 40W
21.80€ Be PVM: 21.80€

Plaukų tiesintuvas su Turmalino keramikos danga kuri kaitinant išskiria didelius kiekius neigiamų jo..

Į krepšelį
Plaukų tiesintuvas su garais, 220℃, 40W
36.30€ Be PVM: 36.30€

Greitas įšilimas, vos per 15 sekundžių gali pasiekti net 230 C, per trumpiausia laiką galite suformu..

Į krepšelį
Plaukų formavimo šukos COMB
30.30€ Be PVM: 30.30€

Įtampa: 110–240 V Dažnis: 50 / 60HzGalia: 80WKaitinimas: PTCPagaminta iš: ABS plastikoŠilumos l..

Į krepšelį
Belaidis plaukų garbanotuvas juodas
48.40€ Be PVM: 48.40€

Belaidis plaukų garbanotuvas, kuri galėsite naudoti betkur, betkokioje situacijoje. Didelis LED skys..

Į krepšelį
Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais, 200℃, 30W Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais, 200℃, 30W Išparduota
Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais, 200℃, 30W
36.30€ Be PVM: 36.30€

Plaukų tiesintuvas su infraraudonųjų spindulių technologija galintis akimirksniu pakeisti jūsų plauk..

Išparduota
Mini Plaukų banguotuvas, 220℃, 15-25W Mini Plaukų banguotuvas, 220℃, 15-25W Išparduota
Mini Plaukų banguotuvas, 220℃, 15-25W
10.90€ Be PVM: 10.90€

Mini plaukų banguotuvas greitas įšilimas, vos per 15 sekundžių gali pasiekti net 220 C, per trumpiau..

Išparduota
Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais Professional, 235℃ Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais Professional, 235℃ Išparduota
Plaukų tiesintuvas su infraraudonaisiais spinduliais Professional, 235℃
90.80€ Be PVM: 90.80€

Profesionalus Plaukų tiesintuvas su infraraudonųjų spindulių technologija galintis akimirksniu pakei..

Išparduota
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Geriausias infraraudonųjų spindulių tiesintuvas

Stiliai tai ateina, tai išeina iš mados, tačiau glotnūs, blizgantys, tiesūs plaukai visada išlieka klasika. Norint pasiekti tiesius plaukus, paprastai reikia rimtai padirbėti, vien džiovinimas džiovintuvu dažnai nepadeda. Dėl šios priežasties lygintuvas yra svarbi šukuosenos formavimo priemonė. Jei nemėgstate žalos, kurią plaukų tiesintuvas gali padaryti jūsų sruogoms, galbūt laikas investuoti į infraraudonųjų spindulių tiesintuvą. Infraraudonųjų spindulių tiesintuvas naudoja švelnesnę šilumą nei tradicinis lygintuvas, tačiau gali giliau ir tolygiau įsiskverbti į plaukus.

Tai leidžia greičiau ištiesinti plaukus ir apskritai naudoti mažiau karščio, todėl plaukams padaroma mažesnė žala. Infraraudonųjų spindulių šiluma taip pat padeda sulaikyti drėgmę, išskirdama neigiamus jonus, todėl plaukai po to ne taip šiaušiasi ir nėra sausi. Jei plaukus šviesinate, dažote ar kitaip apdorojate, savo grožio priemonių arsenale turėtumėte turėti infraraudonųjų spindulių tiesintuvą.

Keramika ir titanas tiesintuvai

Dauguma infraraudonųjų spindulių tiesintuvų turi keramines arba titano plokšteles. Abi medžiagos puikiai tinka, tačiau, atsižvelgiant į jūsų plaukų tipą, galite teikti pirmenybę vienai, o ne kitai. Dažniausiai naudojami keraminiai infraraudonųjų spindulių tiesintuvai. Šie tiesintuvai greitai įkaista ir užtikrina itin tolygų karštį, todėl galite greitai ištiesinti plaukus. Keraminės plokštelės gerai veikia tiek storus, tiek plonus plaukus ir veiksmingai mažina plaukų garbanojimąsi.

Titano infraraudonųjų spindulių plaukų tiesintuvai yra lengvi ir greitai įkaista, kaip ir keraminės plokštelės. Tačiau titanas šilumą praleidžia dar efektyviau nei keramika ir labai gerai paskirsto šilumą. Tankiems ir šiurkštiems plaukams titano infraraudonųjų spindulių lygintuvas yra itin veiksmingas.

Plokštelių dydis

Plokštelių dydis yra svarbus. Priklausomai nuo to, kokie ilgi ir stori yra jūsų plaukai, pasirinkus netinkamą dydį gali prireikti daugiau laiko plaukams ištiesinti. Daugumos infraraudonųjų spindulių lygintuvų plokštelės yra vieno iki 2cm. Tai tinka daugumai plaukų ilgių, tačiau jei jūsų plaukai itin stori, šiurkštūs ar ilgi, galite rinktis lygintuvą su didesnio pločio plokštelėmis, nes galėsite greičiau išlyginti plaukus.

Kintami temperatūros nustatymai

Kai kuriuose infraraudonųjų spindulių lygintuvuose nustatyti fiksuoti temperatūros nustatymai, todėl galite tik ribotai kontroliuoti, kiek šilumos lygintuvas skleidžia. Šie plaukų tiesintuvai paprastai turi aukštą, vidutinį ir žemą nustatymus. Naudotojo vadove gali būti nurodytas (arba nenurodytas) kiekvieno nustatymo temperatūros diapazonas. Kai kuriuose infraraudonųjų spindulių tiesintuvuose yra kintamos temperatūros valdikliai, todėl galite pasirinkti tikslią lygintuvo temperatūrą. Naudodami tokio tipo valdiklį galite pasirinkti mažiausią karščio kiekį, reikalingą plaukams ištiesinti.

Skaitmeninis valdymas

Pradinio lygio infraraudonųjų spindulių tieisntuvai paprastai turi paprastus įjungimo / išjungimo ir temperatūros pasirinkimo mygtukus arba ratukus. Aukštos klasės infraraudonųjų spindulių lygintuvuose gali būti skaitmeninis valdymas, kuriuo galima tiksliai reguliuoti temperatūrą. LCD ekrane lengviau nustatyti, kokia temperatūra nustatyta lygintuve ir ar lygintuvas įjungtas, ar išjungtas.

Patarimai

Prieš naudodami infraraudonųjų spindulių tiesintuvą visiškai nusausinkite plaukus.

Nors infraraudonųjų spindulių tiesintuvas yra švelnesnis plaukams nei tradicinis , prieš naudodami lygintuvą visada patepkite plaukus nuo karščio apsaugančia priemone. Tai padeda išvengti tolesnio plaukų pažeidimo. Plaukus lyginant geriausia naudoti natūralių šerių arba sintetinių ir natūralių šerių šepetį.

Šepetys su visiškai sintetiniais šereliais gali sukelti plaukų elektrinimąsi ir garbanojimąsi. Netiesinkite tiesintuvu tik atsitiktinių plaukų kuokštų. Suskirstykite plaukus dalimis ir kruopščiai lyginkite sekciją po sekcijos, kad rezultatai būtų sklandžiausi ir tiesiausi. Prieš perbraukdami infraraudonųjų spindulių plokščiuoju aparatu per plaukų sekcijas, patempkite plaukus. Taip galėsite ištiesinti sekciją perbraukdami lygintuvu per plaukus tik vieną kartą, todėl jūsų sruogos nebus veikiamos tokio didelio karščio.

Pabaigai

Kalbant apie plaukų įrankius pvz tai infraraudonujų spindulių tiesintuvas tai gali būti viena geriausių investicijų - plaukų tiesinimo aparatas. Tai itin universalūs įrankiai ir nesvarbu, kokio tipo plaukus turite - garbanotus, banguotus, pažeistus, storus, plonus ar net natūraliai tiesius, - šis nuostabus plaukų tiesinimo įrankis jums pravers. Plaukų tiesintuvai - greitas ir paprastas būdas sutramdyti garbanotus, garbanotus ar nepaklusnius plaukus. Įkaitusios plokštelės slysta palei plaukų folikulus ir tiesina plaukus.

Kaip ir bet koks karštas stilius, plaukų tiesinimas gali pakenkti. Tačiau jei naudojamas geros kokybės tiesintuvas, žalos rizika gerokai sumažėja, o plaukai lieka glotnūs, blizgantys ir sveiki. Naudojant apsaugos nuo karščio priemones, pavyzdžiui, purškiklį ar losjoną, plaukai dar labiau apsaugomi nuo pažeidimų.