Tel. nr.: +370 665 65266 El. paštas.: info@dimoda.lt
 

Belaidis plaukų garbanotuvas juodas

  • 48.40€

Belaidis plaukų garbanotuvas juodas - 545 - Elektriniai tiesintuvai, garbanotuvai - Belaidis plaukų garbanotuvas, kuri galėsite naudoti betkur, betkokioje situacijoje. Didelis LED skystųjų kristalų ekranas nurodo aiškią temperatūrą, sukimosi kryptį ir lai

Pageidauti

Palyginti

Be PVM: 48.40€

Prekės kodas: 545

Prieinamumas: Sandėlyje

Pristatymas: 1-2d.d.

Pristatymas paštomatu arba kurjeriu

Nemokamas grąžinimas!

Belaidis plaukų garbanotuvas, kuri galėsite naudoti betkur, betkokioje situacijoje. Didelis LED skystųjų kristalų ekranas nurodo aiškią temperatūrą, sukimosi kryptį ir laiką, todėl padaro prietaisą aiškesniu ir praktiškesniu,  30sec greitas kaitinimas atneša jums blizgius ir elastingus sugarbanotus plaukus.

Suktukas yra su saugia ir netoksiška šilumos izoliacine medžiaga, kuri apsaugo jus nuo nuplikymo. Galima reguliuoti temperatūrą, laiką ir kryptį. Galima pasirinkti 150–200 ℃  temperatūrą. Modeliavimo laiką galima reguliuoti per 8-18 sekundžių, o garbanojimo kryptį galima reguliuoti taip, kad atitiktų skirtingos plaukų kokybės poreikius ir lengvai suformuotų tobulą garbaną. Įmontuota 2500mAh ličio jonų baterija suteikia itin patogų belaidį naudojimą. Tuo pačiu metu jis taip pat gali būti naudojamas kaip mobilus maitinimo šaltinis. Lengva nešiotis keliaujant, gali susisukti plaukus betkada ir betkur.

Aprašymas:

Baterijos talpa: 2500mAh

Baterijos įtampa: 3,7 V

Baterijos galia: 9,25 Wh

Baterijos tipas: įkraunama ličio jonų baterija

Įkrovimo laikas: 3,5 valandos

Naudojimo laikas: nepertraukiamo naudojimo trukmė apie 30 minučių, periodinio naudojimo trukmė iki 1 valandos

Produkto dydis: 19x6cm 

Spalva: Juoda

Plaukų garbanojimas neturėtų būti painus. Nesvarbu, ar norite sukurti banguotus plaukus, ar elegantiškas garbanas, jūsų plaukų garbanoklis ar garbanojimo žnyplės gali padaryti viską. Svarbiausia pažinti savo plaukų garbanoklį ir tiksliai žinoti, ką jis gali padaryti jūsų plaukams. Taigi, prieš pradėdami garbanoti, pasidomėkite, kaip geriausiai naudotis karštaisiais įrankiais. Pateikiame garbanojimo prietaisų patarimus, kuriuos turite žinoti prieš formuodami plaukus.

Geriausias plaukų garbanoklis

Kai reikia rinktis plaukų garbanoklį yra trys pagrindinės medžiagos, iš kurių gali būti pagaminta jūsų geležtė. Pirmoji rūšis yra keraminė geležis. Keraminiai plaukų lygintuvai tolygiai paskirsto šilumą išilgai cilindro, taip pat skleidžia neigiamus jonus, kad sudrėkintų ir išlygintų plaukų stiebą.

Šie neigiami jonai iš esmės yra labai mažos dalelės, kurios padeda užsandarinti plauko kutikulę ir panaikinti bet kokią drėgmę ar drėgmę. Išlygindami plaukų sruogą, plaukai atrodo blizgesni ir glotnesni nei kitu atveju. Keraminė danga taip pat leidžia plaukams sklandžiai slysti per cilindrą, netraukiant ir nesuvaržant sruogų. Šie lygintuvai ypatingi tuo, kad jie skleidžia šešis kartus daugiau neigiamų jonų nei keraminiai ar titano lygintuvai. Skleisdami tokį kiekį neigiamų jonų, turmalino lygintuvai gali išlyginti plauko kutikulę ir suteikti plaukams blizgesio.

Paskutinis tipas - titano garbanojimo geležtės. Šie lygintuvai taip pat pasižymi tolygiai paskirstytu karščiu ir lygiu cilindro paviršiumi, kad plaukai nesuliptų ir nesusiklijuotų su lygintuvu. Kurį lygintuvą pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų, tačiau dauguma stilistų pirmenybę teikia keraminiams arba turmalino lygintuvams.

Plauku garbanoklio dydžiai

Turintiems trumpesnius plaukus - galvokite apie pečių ilgio ar trumpesnius, garbanojant plaukus visada geriausia rinktis mažesnio dydžio cilindrą. Kai jūsų plaukai trumpesni, sruogos gali nevisiškai apvynioti didesnį cilindrą. Rinkdamiesi kitą plaukų garbanoklį nepamirškite plaukų ilgio, nes priklauso koks plaukų garbanoklis bus perkamas, kai kurie varianta gali jums ir netikti. Kai garbanojate plaukus, neabejotinai svarbi tiesintuvo temperatūra. Tiems, kurių plaukai ploni, geležtę nustatykite tinkamą temperatūrą. Jei aukštesnė, sruogos gali nudegti. Jei plaukai šiurkštūs arba storesni, nustatykite garbanojimo tiesintuvą, kad garbanos būtų optimalios būklės.

Kaip laikyti prietaisą?

Jei susipainiojote, kaip tiksliai turėtumėte laikyti plaukų garbanojimo žnyples, visada atminkite, kad visada reikia pradėti nuo klipsiuko, nukreipto nuo veido. Tokia padėtis leis jūsų rankai geriau kontroliuoti plaukų garbanoklį ir sukurti natūralesnes garbanas. Toliau plaukų garbanoklį galite laikyti vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai. Laikydami plaukų garbanoklį vertikaliai sukursite laisvesnes garbanas, o laikydami lygintuvą horizontaliai - tvirtesnes ir puresnes garbanas. Jei plaukų garbanoklį laikysite įstrižai, jūsų garbanos bus kažkas tarpinio.

Plaukų galai

Sruogas garbanodama sukurk gražią tekstūrą palikdama plaukų galiukus už cilindro. Taip elgdamiesi galai bus tiesesni ir suteiks plaukams bohemiškesnę išvaizdą. Žinote tas dideles, gražias garbanas, kurias visada matote ant garsenybių ir modelių? Na, galite pasiekti tą patį išvaizdą su savo plaukų garbanokliu.

Norėdami sukurti tokias garbanas, laikykite tiesintuyvą apverstą aukštyn kojomis, kad cilindro galas būtų įstrižai grindų. Paskui įsitikinkite, kad cilindro spaustukas nukreiptas nuo veido, kad garbanos judėtų ta pačia kryptimi. Šį triuką naudokite visame plaukų stiliuje, kad sukurtumėte supermodelio stilių.

Automatinis plaukų garbanojimo prietaisas patarimai

Prieš garbanodami įsitikinkite, kad plaukai visiškai sausi. Šlapi ar drėgni plaukai blogai laikosi garbanoti, o karštis gali jiems labai pakenkti. Suformuotas garbanas prisekite segtukais arba dvigubais segtukais. Tai neįtikėtinai universalios, nebrangios ir lengvai naudojamos priemonės. Kai garbanos sukibusios į vietą, kol jos vėsinamos, jos netrukdys jums susisukti, kol suksite likusius plaukus. Be to, taip garbanos gali sustingti vietoje.

Prieš formuodami garbanas leiskite joms visiškai atvėsti.

Kad pasiektumėte norimų rezultatų, garbanas formuokite tinkamais įrankiais. Plačių dantų šukos ir šukavimas pirštais suteikia šukuosenoms tekstūros pavidalą. Šukuojant šepečiu, garbanos ir bangos bus švelnesnės. Pabandykite kaitalioti garbanų sukiojimo ant garbanojimo žnyplių kryptį. Suvynioję garbanas į priekį arba atgal, sukursite visiškai kitokį vaizdą. Vietoj to, kad garbanotumėte plaukus naudodami ant garbanojimo žnyplių esantį segtuką, pabandykite plaukus apvynioti aplink garbanojimo žnyples be segtuko.

Gautos garbanos atrodys natūraliau.

Praktika padeda tobulėti. Jei nepavyksta išgauti norimos šukuosenos, nepasiduokite. Norint išgauti gražias garbanas, reikia praktikos, tai gali patvirtinti bet kuris profesionalas. Prieš garbanodami įsitikinkite, kad plaukai visiškai sausi. Šlapi ar drėgni plaukai blogai laikosi garbanoti, o karštis gali jiems labai pakenkti. Suformuotas garbanas prisekite segtukais arba dvigubais segtukais. Tai neįtikėtinai universalios, nebrangios ir lengvai naudojamos priemonės. Kai garbanos sukibusios į vietą, kol jos vėsinamos, jos netrukdys jums susisukti, kol suksite likusius plaukus. Be to, taip garbanos gali sustingti vietoje.

Prieš formuodami garbanas leiskite joms visiškai atvėsti.

Kad pasiektumėte norimų rezultatų, garbanas formuokite tinkamais įrankiais. Plačių dantų šukos ir šukavimas pirštais suteikia šukuosenoms tekstūros pavidalą. Šukuojant šepečiu, garbanos ir bangos bus švelnesnės. Pabandykite kaitalioti garbanuoklius ant garbanojimo žnyplių kryptį.

Suvynioję garbanas į priekį arba atgal, sukursite visiškai kitokį vaizdą. Vietoj to, kad garbanotumėte plaukus naudodami ant garbanojimo žnyplių esantį segtuką, pabandykite plaukus apvynioti aplink garbanojimo žnyples be segtuko. Gautos garbanos atrodys natūraliau ir visa tai plaukų garbanoklis atliks su jumis. Praktika padeda tobulėti. Jei nepavyksta išgauti norimos šukuosenos, nepasiduokite. Norint išgauti gražias garbanas, reikia praktikos, tai gali patvirtinti bet kuris profesionalas.

Apžvalgos

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.